Eyüp Sabri Tuncer markasından gururlandıran haber

0
113

“NielsenIQ” ve Superbrands Türkiye tarafından yapılan araştırma kapsamında Eyüp Sabri Tuncer, kişisel bakım ve kozmetik kategorisinde Türkiye’nin Süper Markası seçildi.

Günümüzde markalaşma konusunda bağımsız bir otorite konumuna gelen Superbrands, Türkiye 2022-2023 sonuçlarını açıkladı. 4200 marka arasından 1248 markayı aday marka olarak belirleyen “Seçici Kurul” tarafından değerlendirilen markalardan ilk 300’ü, “NielsenIQ” tarafından İstanbul, Ankara, İzmir’de yapılan kadın-erkek, 18-55 yaş ve tüm sosyo-ekonomik statü (SES) gruplarında gerçekleşen görüşmeler sonucunda 141 markaya düşürüldü ve bu seçilen markalar Türkiye’nin “Süpermarkaları”ndan biri olmaya hak kazandı.

Eyüp Sabri Tuncer; kolonya, kolonyalı mendil, kişisel bakım, ev bakım, bebek bakım ve ağız bakım kategorilerinde 700’ü aşkın ürünüyle yurt içinde ve yurtdışı pazarında 72 ülkede bulunurken “Türkiye’nin Vegan sertifikasına sahip ilk kozmetik markası” olma özelliğini de taşıyor.

Birbirinden farklı ve değerli esanslarla ürettiği temiz içerikli ürünleriyle Eyüp Sabri Tuncer, milyonlarca kullanıcısına sunduğu doğaya ve canlıya saygılı yenilikçi ürünleri ve sonsuz müşteri memnuniyeti değerleriyle ikinci yüz yılına hazırlanıyor.