Sıcak Kış

0
387

Outdoor tutkunlarının markası Columbia ile yepyeni maceralara kış aylarında da hazır olun! Değişken hava koşullarına uyum sağlayabilmek için ihtiyacınız olan tüm ürünler Columbia’da!

Şehrin kalabalık sokaklarından dağlarda sakin bir kaçamağa… Açık havada sıcak kalmak için konforunuzdan ödün vermediğinizi biliyoruz! Columbia üstün teknolojileriyle tasarlanmış ürünleriyle sizlere doğanın en zorlu şartlarında da konfor sağlıyor. Rotanız uçsuz bucaksız karlı dağlara çevrildiğinde Thermarator yalıtımı ile öne çıkan Snow Country Hooded Mont konforlu ve sıcak kalmanızı sağlıyor.

Sağlam dış yüzeye ve üstün kalite termal yansıtıcı astara sahip bu şişme montun dayanıklı yapısıyla tüm açık hava aktivitelerinizin keyfini güvenle çıkarın! Outdoor maceralarınızda sıcak kalmak için konforunuzdan ödün vermiyorsanız rahat Sherpa astarlı kapüşonu ve 100 g ısı yalıtımı ile Carson Pass II Mont tam sizin için tasarlanmış. Hareket halindeyken yanınızda taşımak istediğiniz ne varsa sığdırabileceğiniz çok sayıda cebi ve su geçirmez yapısı ile macera severlere tüm aktivitelerinde fonksiyonellik sunuyor.