Bebeğinizin hassas cildine özel ürünler

0
236

Ekolojik ve vegan temizlik ürünleri markası Life by Fakir, %100 bitkisel bazlı içeriği ile bebeklerin hassas cildini koruyarak annelere güven veriyor.

Bebeklerin pürüzsüz ve hassas cildi için giysilerinin hijyeninde doğru temizlik ürünlerini kullanmak büyük önem taşıyor. Doğa ve insan dostu Life by Fakir ürünleri, bebeklere özel doğal içeriğiyle etkili temizlik sağlarken bebeklerin yaşam kalitesini de yükseltiyor. Life by Fakir baby serisinde; %100 bitkisel bazlı aktif madde içeren sıvı çamaşır deterjanı ve konsantre yumuşatıcı, ek olarak doğal granül sabun bulunuyor. Vegan ve Ecomark sertifikalı Life By Fakir baby ürünlerinin bebekler, çocuklar ve hassas cilde sahip bireyler için tahrişe veya irritasyona neden olmadığı dermatolojik testlerle kanıtlanmış bulunuyor.

Üünlerin hipoalerjenik testi de başarıyla geçtiği dermatologlar tarafından doğrulanan, bitkisel bazlı aktif madde içeren formülleriyle yüksek performanslı temizlik imkanı sunan markanın hiçbir ürününde insan sağlığına olumsuz etkileri olan GDO, SLS, klor, paraben, boya gibi kimyasallar kullanılmyor.