Wellcare’den Yüksek Omega 3 Desteği

0
310

İlko İlaç’ın tüketici sağlığı alanına ilkler ve yenilikler sunma hedefiyle faaliyet gösteren Wellcare markası, beş farklı ürüne sahip Omega 3 kategorisiyle büyümeye devam ediyor.
Beslenme ve insan fizyolojisinde oldukça önemli bir yere sahip olan ve içerdiği yağ asitlerinden biri olan DHA sayesinde beynin normal gelişimiyle göz ve sinir sisteminin gelişimine yardımcı olan Omega 3 yağ asitleri, Wellcare’in yeni Omega 3 ailesiyle tüketiciyle buluşuyor. Çocuklar için likit, yetişkinler içinse kapsül formlarda üretilen Wellcare Omega 3 ürünleri; trigliserid formda ve yüksek Omega 3 içeriyor.


Antioksidan etkili Biberiye ekstraktı bulunuyor
Yetişkinler için Wellcare Omega 3 ve Wellcare Omega 3 UniQ DHA olmak üzere iki farklı içeriği bulunan kapsül formları; formülünde yer alan güçlü ve doğal antioksidan özelliği ile bilinen biberiye ekstraktı sayesinde hem Omega 3’ün etkinliğini destekliyor hem de balık yağının istenmeyen tadını ortadan kaldırıyor.
Çocuklar için de, doğal mandalina, doğal portakal ve karışık meyve aromalı olmak üzere 3 farklı formda kullanım seçeneği sunan Wellcare Omega 3 ailesi; renklendirici, koruyucu, şeker ve gluten içermiyor.