Signal’den yeni Nature Elements serisi.

0
591

Ağız bakımında güvenilir bir marka olan, Signal, doğadan aldığı ilhamla,
Coco White, Clove Sensitive, Charcoal White & Detox’tan oluşan yeni Nature Elements serisini, basın grubuna özel bir davet eşliğinde Nişantaşı Healin’de tanıttı. Eventte, Signal’in yeni Nature Elements serisinden ilhamla seramik diş fırçalık tasarlayan oyuncu Melis Birkan da vardı.

Melis Birkan

Unilever Güzellik ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Pazarlama Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi (Türkiye, Orta Asya ve İran) Alper Eroğlu ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe; ağız sağlığı önerileriyle Diş Hekimi Dr. Ilgaz Özer ve Nature Elements serisinden ilhamla seramik diş fırçası tasarlayan ünlü oyuncu Melis Birkan katıldı. Alper Eroğlu; “Signal olarak, her zaman tüketicilerimizin farklı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, bu ihtiyaçlara yönelik ürünler sunduk. Bu yıl da tüketicilerimizi doğanın gücüyle gülümsetmek istiyoruz. Coco White, Clove Sensitive, Charcoal White & Detox’tan oluşan yeni Nature Elements serimiz, 8 etkili koruma ile komple ağız bakımı sağlıyor.” dedi.

Melis Birkan, hobi olarak başladığı seramik yolculuğunda, ilk profesyonel tasarımlarını, Signal Naturel Elements serisinden aldığı ilhamla oluşturdu.

Birkan; “1,5 yıldır çok keyif alarak seramik yapıyorum. Her zaman her şeyin doğalına sahip olmaya çalışırım. Beslenmemden kişisel bakımıma kadar doğal ürünlerden ve malzemelerden yanayım. Doğayı ve doğallığı her zaman hayatının merkezinde tutan biri olarak Hindistan cevizi özü, karanfil yaprağı yağı ve ardıç yağları, kömür tozu önerileri bana çok cazip geldi. Sonrasında bu ürünlerin doğallığını tasarımıma yansıtacak unsurları düşündüm. Su ile toprağın bir araya gelmesiyle çamuru elde etmek, ateşle pişirmek, hava ile kurutmak, tüm süreçler çok doğal ve doğadan. Ben bu diş fırçalığı tasarlarken doğaya doğala yakın bir tasarım yapmaya çalıştım”. dedi. Diş Hekimi Ilgaz Özer; “Bir diş hekimi olarak Signal yeni Nature Elements serisini inceledim ve bizzat kullandım. Signal Nature Elements serisi %92 doğal içeriğiyle ön plana çıkıyor. Doğallık hayatın her anında aradığımız ve takip ettiğimiz bir öncelik elbette.

Alper Eroğlu, Melis Birkan, Diş Hekimi Dr. Ilgaz Özer

Ağız bakımı için doğru ürünü seçmek çok önemli. Signal Türkiye’de ve Dünya’da klinik olarak kanıtlanmış ürünler piyasaya sunuyor. Kişilerin doğallık trendinde klinik güvenilirliği tespit edilmemiş ürünleri kullanması yerine Signal kalitesinde doğal içerikli ürünleri tercih etmesi anlamlı olacaktır. dedi. Yeni Signal Nature Elements serisi, anti çürük, diş eti bakımı, anti plak etkisi, diş minesi bakımı, doğal beyazlık, ferah nefes, anti tartar, ağız hijyeni olmak üzere, 8 etkili koruma ile komple ağız bakımı sağlıyor.

SİGNAL NATURE ELEMENTS SERİSi; Signal Nature Elements Coco White içeriğinde yer alan Hindistan cevizi özü ile dişlerin doğal beyazlığını geri getirmeye yardımcı olurken, nane aroması ile ferah bir nefese kavuşturuyor. Signal Nature Elements Clove Sensitive karanfil yaprağı yağı ve ardıç yağları ile hassasiyete karşı rahatlama sağlamaya yardımcı oluyor. Signal Nature Elements Charcoal White & Detox ise formülünde kullanılan kömür tozu ile daha beyaz ve temizlenmiş dişler ve etkin koruma sağlıyor. Signal Nature Elements Charcoal diş fırçası, kömür ve gümüş iyonlarıyla zenginleştirilmiş fırça kılları ile normal fırçalara oranla iki kat daha etkin temizlik sağlıyor.