Saç dökülmelerine karşı: Phytonovathrix

0
563

Phyto dökülen, incelen, canlılığını ve hacmini kaybetmiş saçları yepyeni ve güçlü bir görünüme kavuşturmak için Phytonovathrix serisini sunuyor! Saç dökülmesinin ana nedeni saç döngüsünün bozulmasını tedavi eden Phytonovathrix, %99 bitkisel ve doğal içeriklerle formüle edilen etkisi ile sağlıklı ve daha yoğun görünen saçlara kavuşmanızı sağlıyor.

İncelen saç telleri, hacim kaybı, belirginleşen saç derisi saç dökülmesinin belirtileridir. Yoğun saç dökülmesine karşı hem kadınlar hem erkekler için geliştirilen Phytonovathrix serisi, güçlendirici, enerji verici şampuanı ve yoğun dökülme karşıtı serum ile saç dökülmesini yavaşlatıyor, saç büyümesini canlandırıyor.

Güçlendirici Enerji Verici Şampuan ve
Yoğun Saç Dökülmesi Karşıtı Bakım Serumu

Güçlendirici Enerji Verici Şampuan: Phytonovathrix Güçlendirici Enerji Verici Şampuan içeriğindeki doğal guarana özü saça güç ve esneklik verirken, kırmızı alg özü saçınıza koruyucu bir kılıf etkisi sunuyor. Daha güçlü, daha canlı ve daha güzel saçlara kavuşmanın ilk adımı olan şampuan saç derinizi tedaviye hazırlayarak enerji veriyor. Islak saçınıza uygulayıp, nazikçe masaj yaparak 2 dakika bekletip durulayarak şampuanı kullanabilirsiniz.

Yoğun Saç Dökülmesi Karşıtı Bakım Serumu:%99 bitkisel formülle oluşturulan bakım serumu içeriğindeki kereviz özü tohumu ile Wnt proteininin üretimini canlandırarak yeni bir saç döngüsü başlatıyor, bu sayede saç telinin büyümesini sağlıyor. Serum içeriğindeki lale özü ile saç derisindeki mikro-iritasyonları azaltıyor, Çin takkesi özü ve küre çiçeği özü hücrelerin yaşam süresini uzatarak, saçın kök hücrelerini koruyor. Phytonovathrix Şampuan kullanımından sonra nemi alınmış saç derinize masaj yaparak haftada 3 kez uygulayacağınız serum, ihtiyacınız olan eşsiz tedaviyi sunuyor. Yoğun saç dökülmesi ve ince saç teller için geliştirilen bakım serumu, ikinci adım olarak daha dayanıklı, güçlü saç yapısına kavuşmanızı sağlıyor.