Regnum Carya’dan dört mevsim cilt ve vücut bakımı…

0
583

Regnum Carya’da bulunan Green Door Spa & Wellness, “Yeşil seçimler” ve “Hi- Tech” seçimler olarak her cilt tipine uygun özgün bakımlarla sizi tazelenmeye davet ediyor. “Bugün kendimi şımartmak istiyorum” diyenlere ve kendine zaman ayırmaya karar verenlere, rotanızı Regnum Carya’ya çevirin diyoruz. Çünkü şimdi yenilenmek için tam zamanı…

Türkiye’deki en iyi spa ve sağlıklı yaşam merkezlerinden biri olan ve doğanın, güzelliğin kaynağı olduğuna inanan misyonuyla hizmet veren Green Door Spa & Wellness, profesyonel spa terapistleri ve geniş spa mönüsüyle oldukça iddialı. Cilt ve vücut bakımı özelinde birçok alternatif uygulama sunan Green Door Spa & Wellness’ı keşfetmeye hazırlanın.

Cildinizin ihtiyacına göre özel uygulamalar: Cilt bakımında “Yeşil Seçimler” kişiye özel olarak sunulmasının yanı sıra kaliteli yaşlanmak, stres güneş ve dış etkenlere karşı koruma kalkanı olarak da yapılıyor. Her kadın ve erkek cildine uygulanabilecek özel bakımlar Regnum Carya’nın da farkını ortaya çıkarıyor. Kendinizi profesyonel ellere teslim ederek, cildinizi şımartmak istiyorsanız da “Hi-tech” cilt bakımları tam size göre.

Vücut bakımında altın kurallar:Vücut bakımı da en az cilt bakımı kadar önemli. Vücudun ihtiyacı olan her türlü uygulamanın yapıldığı Green Door Spa’da vücut peeling’inden şekillendirici vücut bakımına, vücudu pürüzsüzleştiren uygulamalardan selülite savaş açan masajlara ve uygulamalara kadar her türlü vücut bakımı tam da size göre.