EasyFishoil’den İki Yeni Ürün EasyFishoil Propolis ve EasyFishoil Plus

0
350

Aktif yaşamı destekleyen kaliteli, bilime dayalı yenilikçi bir besin desteği ailesi EasyVit, patentli üretim teknolojisiyle Omega 3 yağ asitlerine yönelik farklı ürünler sunduğu EasyFishoil ürün yelpazesini genişletiyor.

Bu çerçevede EasyFishoil Propolis ve EasyFishoil Plus, aileye katılan en son ürünler olarak tüketicilerle buluşuyor. EasyFishoil ürünleri, Norveç’te, yenilikçi ConCordix teknolojisi ile üretiliyor. Kutudaki tek kullanımlık ambalaj içinde sunulan çiğnenebilir jel formun tüketilmesi, diğer dozajları oksijene maruz bırakmaz ve geriye kalan her çiğnenebilir jel form ilk günkü etkisini korumuş olur.


Balık Yağı ve Propolisi Birleştiren Ürün; EasyFishoil Propolis
Doğal limon, doğal portakal ve bal aromalı EasyFishoil Propolis, balık yağının yanı sıra saf propolis ve A vitamininden oluşuyor. EasyFishoil Propolis, balık yağı pazarında annelerin sıklıkla tercih ettiği propolis ile balık yağını çiğnenebilir jel formda birleştirmesiyle öne çıkıyor.
EasyFishoil Plus ile Tek Seferde Yüksek Omega 3 Yağ Asitleri
Tutti Frutti aromalı EasyFishoil Plus, yüksek omega 3 yağ asitleri içeriyor. EasyFishoil Plus 1 adet jel formunda, toplam 639 mg Omega 3 yağ asidi barındırıyor.


*3-10 yaş grubu çocuklar tarafından günde 1 çiğnenebilir jel formun tüketilmesi öneriliyor.