Doğanın gücüyle güzelleşin!

0
665

Sektöründeki yeniliklere öncülük eden İnanır Group, Türkiye’deki ilk içilebilir vegan olma özelliğine sahip güzellik içeceği olan Regulatpro Hyaluron ile bedeninize ihtiyacı olan hyaluronik asidi sağlayarak cildinizi daha parlak ve ışıltılı bir görünüme kavuşturuyor.

Özenle seçilmiş tümü organik olgun meyveler, fındık ve sebzelerden üç aşamalı fermenteyle elde edilen regulatessenz bazlı sıvı bir içecek olan Regulatpro Hyaluron, üretim aşamasında hayvanlar üzerinde test edilmeden, tamamen vegan formülle hazırlanıyor. İçerdiği maddelerin bağışıklık düzenleyici, cilt yatıştırıcı, ödem söktürücü, antioksidan, enerji verici ve enzim çalıştırıcı etkileri bulunuyor.

Regulatpro Hyaluron Nasıl Etki Eder?
Vücut yaşlandıkça hyaluronik asit üretimi azalmaya başlar ve bu azalma vücudun yaşlanması, kırışıklıkların artması ve cildin parlaklığını kaybetmesine yol açar. Regulatpro Hyaluron kullanarak vücudun doğal sürecinde yaşanan bu azalmayı minimum seviyeye indirebilirsiniz. Bitkisel fermente sıvı formu sayesinde Regulatpro Hyaluron, emilimi maksimum seviyeye çıkartarak, vücudun hyaluronik asit ihtiyacını içeriden destekler.

Hyalüronik Asit Vücutta Nasıl Çalışır?
Cildin alt seviyelerinde yüksek miktarda nem biriktiren hyaluronik asit, sünger gibi davranarak cildi dolgunlaştırır ve kırışıklıkları açar. Bağ dokusu, hyaluronik asit ile yeterince beslendiğinde, cilt parlak ve yumuşak formunu koruyarak güzelleşir ve gençleşir.

Kullanım Şekli
Her bir Regulatpro Hyaluron kutusunda 20 adet 20ml’lik şişe bulunuyor. Günde 1 kez 20 ml’lik ürünü tercihen sabah aç olarak ya da her hangi bir öğünde içebilirsiniz. Regulatpro Hyaluron’u isterseniz şişesindeki sade haliyle veya su ya da dilediğiniz herhangi bir meyvenin suyuna karıştırarak kokteyl formunda tüketebilirsiniz.

Regulatpro Hyaluron’a dünyaca ünlü profesyonel kozmetik ve güzellik markalarını bünyesinde bulunduran NUBIA mağazalarından, www.nubia.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.