JİN mücevher ile zamansız bir yolculuğa hazır mısınız?

0
279

Yunus Can Önalan’ın hayal edip, çizime döktüğü ve Kapalıçarşı’nın usta zanaatkarlarının ellerinde birer sanat eserine dönüşen eşsiz tasarımlarıyla JİN, yeni koleksiyonunda ilhamını sonsuz mavilikten ve mitolojiden alıyor. Eylem Şimşek

JİN’in yeni koleksiyonu ‘Nereid’ bir mücevherden daha fazlasını sunuyor. Hatta zoru başarıyor; balık, yengeç, denizatı gibi sonsuz mavilikteki canlılardan ve mitolojik sembollerden aldığı doğal ilhamlara sade ama bir o kadar estetik bir dokunuşla stil katıyor.

14 ayar Altın, değerli taşlar ve en önemlisi el işçiliğinin ön planda olduğu tasarımlarıyla özel bir seçki sunan JİN, Nereid ile mitolojinin eşsiz ruhuna selam gönderiyor. Koleksiyon; okyanusları korumakla ve tehlikede olan denizcilere ve balıkçılara yardım etmekle tanınan Nereidler’in mistik tarihi ile denizin güzel unsurlarını birleştiren tasarımlardan oluşuyor.

Kolye, küpe ve yüzükten oluşan bu koleksiyonu gündüzden geceye zamansız bir stile takılarınızla imza atmanızı sağlarken, mitolojinin büyüleyici ruhunu taşıyan ve özel anlamları olan tasarımlarıyla da “kendi ruhunuza dokunmanıza” aracı oluyor.