Tommy’s Drop Shop Mikro Kapsül Koleksiyonu

0
455

Tommy Hilfiger, limitli seri işbirliği konsepti Tomm’s Drop Shop için bu kez MYSTERIOUS AL ile birlikte yeni bir mikro kapsül koleksiyon sunuyor.
Tommy’s Drop Shop, işbirliği içinde hızla tasarlanan ve sınırlı adetlerde üretilen stiller sunarak pop kültür topluluğunun her alanından başarılı isimleri ön plana çıkarıyor.


Tommy Hilfiger, Londra doğumlu ve Melbourne merkezli çağdaş sanatçı Mysterious Al (@mysteriousal) ile birlikte tasarlanan ikinci limitli seri Tommy’s Drop Shop mikro kapsül koleksiyonunu duyurdu. Tommy’s Drop Shop yaratıcı kişilerin, toplulukların ve sanatsal yeteneklerin sürekli keşfini teşvik etmeyi amaçlıyor. Her stilin 200 adetten az üretildiği DROP 2 Avrupa’da satışa sunuldu.

Mysterious Al, Tommy’s Drop Shop tasarımlarında yöntem ve renkler konusundaki zengin araştırmalardan yararlanarak spontan olma ve enerji temalarını yansıtıyor. Ortak tasarım ürünü kısa kollu ve uzun kollu tişörtle ve kapüşonlu kazak, serbest stilli şekilleri kaosa düzen getiren bir tarzda dönüştürüyor. Sokak sanatının patladığı 2000’li yılların başında ün kazanan Al, imza attığı duvar resimleri, tutkallı uygulamalar ve yerleştirmelerle tanındı. Eserleri yıllar içinde evrim geçirerek daha derin anlamlar uyandırmaya başladı. Al günümüzde antik kabile masklarıyla yeni tasarımlar yaratıyor ve canlı ana renklerin ağırlıkta olduğu bir paleti tercih ediyor. Tommy Hilfiger, yeni platformu Tommy’s Drop Shop ile pop kültürün her alanından kreatif topluluk üyelerini hızla limitli seri ürünler tasarlamaya davet ediyor. Tommy’s Drop Shop’ın her dönem (DROP) her stilden sınırlı sayıda sunacağı cinsiyetsiz kapüşonlu sweatshirtler ve tişörtler, %100 organik pamuk veya geri dönüştürülmüş pamuktan üretilerek markanın Hiçbir Şeyi Boşa Harcamayan ve Herkesi Kucaklayan moda yaratma vizyonunu destekliyor. Yaratıcı işbirliklerini daima odağına alan Tommy Hilfiger, son beş yıldır bu marka yaklaşımını “Gördüğünü Al” konseptine de entegre ediyor. Tommy’s Drop Shop şimdi bu yaklaşımların en iyi yönlerine yeni bir hız ve enerji katıyor. Üçüncü Tommy’s Drop Shop mikro kapsül koleksiyonu Nisan 2021’de satışa sunulacak.

Markanın hayranları, büyüyen TOMMY JEANS topluluğunun parçası olmak için @TommyJeans hesabını takibe davet ediliyor. @TommyJeans Instagram hesabı, müzikten ilham alan marka mirası doğrultusunda 7/24 deneysel içerik paylaşırken özgün moda, öz ifade ve değişim için bir adres olarak sınırları zorluyor. #TommyJeans ve #TommyHilfiger etiketlerini kullanarak sosyal medya paylaşımlarına katılın.