Tommy Hilfiger Sonbahar 2023 TH Lab Kadın ve Erkek Giyim koleksiyonu ”American Recreation”

0
139

Tommy Hilfiger, Sonbahar 2023 TH Lab Kadın ve Erkek Giyim koleksiyonu American Recreation, açık havadan ve kırlardan ilham alan giyim tarzına modern bir stil vizyonu getiriyor.

New England ormanlarında hafta sonu kaçamaklarından ve Tommy Hilfiger’ın 90’lardaki kendi görünümlerinden aynı ölçüde esinlenen koleksiyon, miras stillere ve arşivden siluetlere çağdaş bir bakış sunuyor. Sürdürülebilir inovasyonun entegre edildiği koleksiyonda geri dönüştürülmüş malzemeler, şişme ceketler için sürdürülebilir dolgular ve denize karışma riski yüksek plastik şişelerden elde edilen premium elyaf ve reçine koleksiyonu REPREVE Our Ocean kullanımı dikkat çekiyor. Öne çıkan dış giyim stiller arasında çeşitli malzeme ve desen seçenekleriyle sunulan New York şişme ceketler, zengin deri ve pelüş ceketler ve güncellenen kaban versiyonları yer alıyor.

Tartan, marka renklerinde çizgiler ve TH Monogram gibi Tommy’nin imzası niteliğindeki özellikler daha kapsayıcı beden seçenekleri genelinde ve sezonun öne çıkan rengi turkuaz zemin üzerinde görülüyor. Hoş bir el hissi yaratan fırçalanmış yün ve alpaka karışımı kazaklardan kadife flok veya iğne vuruşu efektiyle yeniden tasarlanan denim stillerine kadar kumaş inovasyonları ve doku oyunlarına kadar çeşitli uygulamalardan yararlanılıyor. Özetle, ikonik prep stilleri günümüzün tüketicileri için tamamıyla gözden geçirilip yeniden hayat buluyor.