The North Face’den yeni koleksiyon

0
258

The North Face’in en yeni koleksiyonu Conrad Anker ile tanışın. Conrad Anker, dağcılığın sınırlarını zorlayan, tırmanış sporunun kapılarını açmaya hayatını adayan ve bir nesle ilham veren zirve tırmanışlarından ilham aldı. Bu koleksiyon, tırmanış boyunca uzun soluklu çıkış ve iniş süreçlerini, deneyimlenen zorlu koşulları konu alarak, daha önce hiç değinilmemiş hikayeleri paylaşmaya adandı.

26 yıldır The North Face takım kaptanı olarak Conrad, markanın her bir ürününün dokusuna markanın yarım kubbe şeklindeki logosu kadar dokunmuştur ve onun etkisi, keşif gezilerine liderlik ettiği ekiplerin çok ötesinde hissediliyor.

El Capitan’ın güneybatı yüzünün iç kısımlarında yer alan Jolly Roger zamanının ötesinde bir tırmanma rotası. Efsanevi Yosemite tırmanışı, Conrad’ı dünyanın en yüksek krallıklarına gönderdiği bir mesaj taşır: “Sıkı tutun, tüm fırtınalar geçer”.

Yeni koleksiyon, Conrad’a, onun birçok macerasına ve diğerlerine yaşam boyunca rehberlik etmeye devam eden bu mesaja saygılarını sunmak için tasarlandı.

Koleksiyondaki en önemli parça, Conrad’ın yol gösterici mesajını içeren ve her kıtada bulunan ana kamp bölgelerinin sahip olduğu ünlü kurukafa ve kemik bayrağını taşıyan ikonik The North Face siyahı rengindeki Himalayan Down Parka’dır.

Görünümü tamamlamak için koleksiyon, tamamı siyah renkte Conrad Anker LS Pirate tişört, Karakash pantolon ve geri dönüştürülmüş materyal ile tasarlanan 66 klasik beyzbol şapkasından oluşur.