Rahat Adımlar

0
389

Sezon trendlerini yüksek kalite anlayışı ve artizan el işçiliği ile buluşturan, lüksü ve konforu bir arada sunan Divarese; yılın ilk günlerini stil sahibi tasarımlarla karşılıyor. 

Sezonun alışılmış renk paletine eklenen beyaz bot ve çizmeler, aydınlık kış silüetlerinin altını çiziyor. Sezonun anahtar parçası olan kovboy botlar, yılın ilk günlerine western esintisi taşımak isteyenler için öne çıkarken; deri ve süet chelsea botlar, rafine bir stile sahip kadınlar için en çok tercih edilen alternatif olmaya devam ediyor.

Yalın tasarımların hakimiyet kurduğu Divarese kış koleksiyonuna, doğanın ilham veren çarpıcı ve feminen desenleri dinamizm katıyor. Sivri burunlulardan ince topuklulara… Sezonun öne çıkan formlarına hayat veren krokodil dokulu tasarımlar, trendleri günlük stiline yansıtan kadınların favorisi olurken; bağcık detaylı postallar ve rugan botlar, kışın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Bej ve taba renkleri ile süet safari botlar, stilinde natürel doku ve renklere yer veren kadınların ilk tercihi oluyor. Günlük stilinde rahatlığı hissetmek isteyen kadınlar ise konforu lüks ve kaliteyle buluşturan outdoor botları yakın markaja alıyor.

Adımların stil dozunu artıran deri bot ve çizmeleri; zincir detaylı deri çantalar tamamlıyor. Natürel kış görünümlerine, kiremit ve haki renkleriyle öne çıkan süet hobo çantalar eşlik ediyor. Feminen duruşundan ödün vermeyen Divarese kadını ise doğanın çarpıcı desenlerini yansıtan krokodil dokulu çantalarla günlük stiline iddia katıyor.