Nuvo Collectif Nişantaşı’ındaki showroom’unun kapılarını açtı

0
123

Lüks markalara kreatif PR ve showroom hizmeti sunmak üzere faaliyete geçen yeni nesil iletişim ajansı Nuvo Collectif; moda, sanat ve iş dünyasından çok özel isimlerin katılım sağladığı renkli bir açılışa ev sahipliği yaptı.

Tecrübeli ekibi ve prestijli marka yelpazesiyle iletişim sektörüne dikkat çekici bir giriş yapan Nuvo Collectif, Nişantaşı’ndaki showroom’unda keyifli bir açılış etkinliği gerçekleştirdi. Geleneksel PR aktivitelerine kreatif bir soluk getirme amacıyla yola çıkan Nuvo Collectif’in düzenlediği renkli davette, çok sayıda ünlü sima boy gösterdi.

Messika, Hublot, Tag Heuer, Sandro, Maje, Eleventy, Damiani, Breitling, Novesta gibi global markaların yanı sıra Nocturne, Birélin, More Than Friends ve Jendue’nün oluşturduğu seçkin bir Türk marka skalasını da bünyesinde barındıran Nuvo Collectif’in özel misafirleri arasında; Bige Önal, Hatice Şendil, Burak Sağyaşar, İdil Yazar, Merve Özkaynak, Eylül Tumbar, Eda Erol, Pelin Çutakyan, Batya Kebudi ve Melda Tuna da yer aldı.
Modern tasarımı, dinamik atmosferi ve lüks koleksiyon seçkisiyle göz dolduran showroom’da, gün boyunca Betty Ruso’nun enfes lezzetlerine Vedat Dilber’in zevkli müzik listesi eşlik etti. Butik hizmet anlayışı ve yenilikçi bakış açısıyla partnerlerine benzersiz bir yol arkadaşlığı vadeden Nuvo Collectif, özgün projelerini kısa süre içinde duyurmaya hazırlanıyor.