Nautica’dan fonksiyonel tasarımlar

0
107

Nautica Sonbahar/Kış 2023-24 koleksiyonu yeni yılda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz hem şık hem rahat tasarımlardan oluşuyor. İster daha canlı renklerden ister minimal tasarımlardan oluşan hediye seçenekleri Nautica’da mevcut.

Nautica’nın yeni koleksiyonu City Cool, Reconnect, Competition, ve NavTech olmak üzere dört farklı temadan oluşuyor. Eğer minimal şıklığı yakalamak istiyorsanız City Cool tam size göre. Konforun ön planda olduğu City Cool temasında, fonksiyonel montlar, grafik detaylı trikolar, gömlekler, sweatshirtler ve eşofman altları yer alıyor.

Çevre bilincine sahip, doğayla bütünleşmeyi seven, otantik bir yaşam biçimini arzulayan ve geri dönüşüme önem veren sevdiklerinize en uygun hediye seçeneği ise Reconnect teması. Temada, çevresel etkiyi azaltmak amacıyla geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen parçalar, kürk detaylı montlar, polarlar, renkli trikolar, oversize gömlekler ve kadife sweatshirtler ön plana çıkıyor. Spontane yaşam tarzını benimseyen genç ve özgür ruha sahip sevdikleriniz için ise Competiton teması ön planda. Daha renkli, canlı, heyecanlı, dinamik bir tema olarak karşımıza çıkan Competition’da, bloklamalı eşofman takımlar, oversize pololar ile renkli baskılı sweatshirtlerin yer aldığı temada büyük logo kullanımını görüyoruz.