Levi’s Klasiklerine Sevimli Dokunuşlar

0
518

Hello Kitty, yaklaşık yarım yüzyıldır pop kültürde önemli bir yer işgal etmeyi sürdürüyor. Dünyanın en sevilen karakterlerinden biri olmanın yanı sıra ironik, nostaljik ve ödünsüz bir kültürel ikon Hello Kitty. Levi’s da işte bu nedenle, 45’inci yıl dönümü onuruna kadınlar ve genç kızlar için limitli edisyon bir Levi’s x Hello Kitty koleksiyonu oluşturmak için markanın sahibi Sanrio ile güç birliğine gitti.

Sokak giyimi estetiği dikkate alınarak tasarlanan koleksiyonda inanılmaz popüler Japon karakterinin görselleriyle süslü çeşitli tişörtler, üstler, kapüşonlu sweatshirt’ler ve denim seçenekleri yer alıyor.

Temel parçalar arasında tamamı Hello Kitty desenli Levi’s Baggy Overalls Tulum, Hello Kitty yamalı oversize Dad Trucker ceket ve Hello Kitty ile arkadaşlarının klasik Levi’s Batwing logosunun üzerinde yer aldığı Unbasic Hoodie sayılabiliyor. Özel edisyonlarda Hello Kitty yazılı kırmızı perçinler ve Hello Kitty kırmızı deriden ikonik Levi’s patch’ler kullanılıyor.

Levi’s ve Hello Kitty, büyük bir duygusal bağ yaratan iki ikonik kültürel mihenk taşını buluşturuyor.

Nostaljinin yanı sıra derin bir kişisel bağ da hissettirmesi nedeniyle mükemmel bir ortaklık haline geliyor. İki favori marka, yepyeni bir şey oluşturmak için güçlerini birleştiriyor.

Levi’s x Hello Kitty koleksiyonu 1 Ağustos’tan itibaren Levi.com’da, seçili Levi’s mağazalarında, Sanrio.com’da ve seçili Sanrio mağazalarında satışa sunulacak.