Due2 Sonbahar/Kış Modelleri; Sade ve Göz Alıcı

0
393

Tasarım markası Due2’nun Sonbahar-Kış 2020/21 koleksiyonu, çizgileri ve tarzı ile kadınların daimi şıklığını hedefliyor. Sade ve elegan modellerin eşliğinde sezonun gözdesi deriler ve çift taraflı kullanılabilen yün paltolar koleksiyonun ilgi çekici modellerinden.

Kadınların dolaplarında tek giyimlik değil, zamansız olarak giyebilecekleri sade ve şık modellere duyulan ihtiyaçtan yola çıkan Due2, iş hayatında ve sosyal hayatta aktif olan kadınların sadelik içinde zerafetini hedefliyor. Gündüzden geceye taşınabilecek modeller her daim stil sahibi kadınların gardroplarının demirbaş parçaları olacak.

Kaliteli al uzun giy mottosuyla hareket eden Due2’nun yeni koleksiyonunda renkler kışın karanlığının aksine yumuşak ve aydınlık renklerden oluşuyor. Pembe, mavi, su yeşili deriler, krem, turuncu, kahve tonlarındaki paltolar modern detaylarla bezenmiş zamansız parçalar ile şıklığı amaçlıyor.

Hakiki derilerin yer aldığı koleksiyonda balon kollar, geniş kalıplar göze çarparken form ve kesimler şık bir duruş ve fonksiyonel kullanım amaçlıyor. Zamansız modellerden oluşan deri koleksiyonunda klasik siyah, gök ve gece mavisi, gül pembesi, fındık kahvesi, nil yeşili tonları ağır basarken el dikimi yün paltolarda çift taraflı kullanım, göz dolduruyor.