The Merchant of Venice’den özel setler

0
108

Imperial Emerald EDPV 100 ml Unisex Saç Parfümü
Zümrüt rengi gözler ve sonsuz bir zarafetin kokusu Imperial Emerald ilhamını en büyüleyici ve görkemli varlıklardan biri olan tavus kuşundan alıyor. Yüzyıllar boyunca hem doğu hem batı kültüründeki efsanelere konu olan bu kuş bir yandan güzellik, dayanıklılık ve aşkı temsil ederken, diğer yandan gururu, gösterişi ve lüksü temsil etti. Göz kamaştırıcı kuyruğu hem ölümlülerin hem de efsanelerdeki ölümsüz varlıkların bakışlarını büyüledi. Üst notalar; bergamot, mandalina, pembe biber ve iris, orta notalar; ylang ylang, gül absolüsü, zambak, tüberoz ve portakal çiçeği, alt notalar ise amber, vanilya, beyaz misk ve paçuli.

My Pearls EDPV 100 ml + 250 ml Vücut Losyonu
My Pearls; Maria Callas’a ve Fenice Tiyatrosu’nun görkemine övgü niteliğini taşıyor. Aynı zamanda; Fenice Tiyatro’sunda 1953 yılında Diva tarafından gerçekleştirilen muhteşem gösteri Violetta’dan ilham alınmış. Violetta karakterinin özelliklerinin en gerçek cevherini içerir ve çoğaltır. Üst notalar; Vahşi Menekşe Uyumu, Siyah Frenk Üzümü Tomurcukları Özü, Pembe Karabiber. Kalp notalar; Rosyfolia Çiçeği, Beyaz Çiçek Buketi. Baz notalar; Venezuela Tonka Fasulyesi, Reçinemsi OrPur, Sedir Ağacı, Sandal ağacı, Mahunya.

Red Potion EDPV 100 ml + 100 ml Kadın Saç Parfümü
Kuzey Afrika sahillerinden başlayan, portakal çiçeği, biberiye, sandal ağacı ve ölmez otu kokularını Akdeniz kıyılarına ve en sonunda Venedik şehrine kadar getiren bir yolculuğun parfümü. Üst notalarda ölmez otu, portakal ve kadife çiçeği, kalp notalarda portakal çiçeği, biberiye ve hanımeli, alt notalarda tonka fasulyesi ve sandal ağacı bulunmakta.

Venetian Blue EDPV 100 ml + 50 ml After Shave
Venedik’li erkeğin yeni bir uyarlaması. Bu derin ve karizmatik okyanus kokusu yeni bir bağımlılık yapacak kadar etkileyici. Üst notalar; karabiber ve paçuli; orta notalarda yosun, misk ve kehribar yağı alt notalar; bergamot, elma, limon, ananas ve pembe biber.

Rosa Moceniga EDPV 100 ml + 250 ml Kadın Vücut Losyonu
Üst notalarda gül, Sicilya bergamutu ve siyah frenk üzümü; orta notalarda gül, manolya ve pembe Lotus çiçeği; temel notalarda gül, misk, vanilya, kristal kehribar ve beyaz sedir özü bulunuyor.