The Body Shop’tan yeni katı parfümler

0
416

Her yaşa ve cilt tipine uygun geliştirdiği ürünleriyle, tüm ihtiyaçlara yanıt veren The Body Shop’ın birbirinden özel ürünlerine üç yeni katı parfüm eklendi. Dünyanın dört bir yanından gelen süper gıdalardan ilham alınarak yaratılan katı parfümler tazelenmek istediğiniz her an yanınızda olması için tasarlanan pratik ambalajı ile nereye giderseniz yanınızda olacak.

Sizleri yüzde 100 vejetaryen ve dünyanın dört bir yanında üretilen Yerel Ticaret içerikleriyle zenginleşen doğal ürünlerin sahibi The Body Shop’ın 3 yeni katı parfümü ile tanıştırıyoruz. Dünyanın dört bir yanından gelen süper gıdalardan ilham alınarak yaratılan cep boyutunda katı parfümler aromalarıyla da duyularınızı güçlendirecek. Şimdiden söyleyelim; tazelenmek istediğiniz her an, her yere kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz boyutları ve pratik ambalajlarının yanı sıra; bu katı parfümlerin kokularını da çok beğeneceksiniz.

Hindistan Cevizi & Yuzu Meyveli Katı Parfüm, ferahlatan tropikal kokusuyla kendine hayran bırakırken günlük koşuşturmacanızın içerisinde bile tatildeymişsiniz hissi verecek. Yuzu, hindistan cevizi ve yasemin aromalı taze hindistan cevizi kokusu sürdükten sonra saniyeler içerisinde iyi hissetmenizi sağlayacak notalar barındırıyor.

Kayısı & Agave Meyveli Katı Parfüm ile tepeden tırnağa meyve kokusuna bürünmeniz mümkün. İçeriğindeki portakal, bergamot ve agave notalarıyla tatlı ve meyveli kayısı kokusu uyumu ile şekerli aromaları tercih edenlerin tercihi olacak.

Nar ve kırmızı meyvelerin uyumundan doğan Nar & Kırmızı Meyveli Katı Parfüm ile meyve kokularının esintisine teslim olun! Nar, kiraz ve gül notalarıyla enerji veren kırmızı dut kokusunun birleşimi keskin ama tatlı kokusuyla vazgeçilmezler arasına girmeye aday.

Rengarenk bu sevimli parfümleri çantanızdan, ofis çekmecenizden, yatak odanızdan, kısaca hayatınızın hiçbir anından eksik etmeyin.