The Body Shop Gençlere Umut Oluyor

0
482

The Body Shop çok anlamlı amaç ile karşımızda. Sosyal sorumluluk projesi kapmasında Hayat Sende Derneği ile iş birliği yaparak The Body Shop mağazalarında satılan yılbaşı hediye setlerinden elde edilen gelirin bir kısmını derneğe bağışlayacak ve geleceğimizin taşıyıcısı gençlerin eğitimine katkıda bulunacak. Yılbaşı konseptine uygun tüm hediye setleri hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu ederken, gençlere de umut oluyor.

Çok sevilen ürünlerin yaratıcısı, yüzde 100 vejetaryen ve dünyanın dört bir yanında üretilen Yerel Ticaret içerikleriyle zenginleşen doğal ürünlerin sahibi The Body Shop, her yıl olduğu gibi 2020’ye de dopdolu girmeye hazırlanıyor. Yeni yıl konseptine uygun koleksiyonu ile heyecanı artırırken, çok anlamlı bir projeye destek vermenin de mutluluğunu yaşıyor. Koruma altındaki gençlerin hayatına dokunmak için yola çıkan

Hayat Sende Derneği ile iş birliği yapan The Body Shop, sosyal sorumluluk adına önemli bir proje gerçekleştiriyor.

The Body Shop mağazalarında yeni yıl konseptine özel sergilenen hediye setlerinden elde edilecek gelirin bir kısmını derneğe bağışlayarak gençlerin eğitimine katkıda bulunacak. The Body Shop tutkunları hem kendileri hem de sevdikleri için alabilecekleri hediyelerle gençlerin geleceğine umut olacak.