Işıl ışıl bir cilt için!

0
526

Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ve Fransa’nın üstün dermokozmetik deneyimini eşsiz bir uyum ile bir araya getiren Jowaé, derinlemesine temizlenmiş, sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Jowaé, şakayık çiçeği özlü yüz ve makyaj temizleyici serisine, durulanan üç yeni ürün ekleyerek sağlıklı ferak bir cilt temizliğine sizleri kavuşturuyor. Serinin bünyesinde bulunan misel su ve temizleyici yatıştırıcı süte ek olarak, temizleyici misel köpük, yağ bazlı jel krem ve arındırıcı peeling cildin ihtiyacı olan arınma ve nemi tamamlıyor. Tüm serinin ana içeriğini oluşturan antioksidan etkili skulent bitkisi lumifenol ve şakayık çiçeği, Güney Kore’nin mucizevi doğasını ürünlerle birleştiriyor.

Klinik araştırmalar sonucu, serinin yüze uygulanan suya dayanıklı makyajı derinlemesine çıkardığı, cildi kirden arındırarak temizlediği ve son olarak cilde koruyucu bir tabaka kazandırdığı gözlemleniyor. Şehir hayatının cildinizde yarattığı olumsuz etkileri Jowaé ile ortadan kaldırın!

YÜZ VE MAKYAJ TEMİZLEYİCİ YAĞ BAZLI JEL KREM: Tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olan temizleme jeli, suya dayanıklı makyajı temizlerken cildi derinlemesine arındırıyor. Yumuşak dokulu, akışkan jel yapısıyla ciltte ferah bir his bırakıyor. İpeksi jel yapısı cilt ile birleştiğinde yağ hissiyatına dönüşerek cildin katmanlarını arındırıyor.

YÜZ VE GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ MİSEL KÖPÜK: Yumuşak köpük formu ile cildi ve makyajı derinlemesine temizliyor, ciltte taze bir his bırakıyor. Doğal formülüyle hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olan misel köpük, ciltte bulunan kiri arındırarak cilt dengesini eşitliyor, ışıltılı ve ferah bir görünüm sağlıyor. Sabun kullanılmayan formül gözeneklere dolmuyor.

OKSİJEN VEREN ARINDIRICI PEELİNG: Haftada iki kez kullanıldığında, cilde soyucu etkide bulunarak, cildin ölü hücrelerden arındırılmasını sağlıyor. Cildi kurutmadan dokuyu yeniliyor ve arınmış cildin nefes almasını sağlıyor. İçeriğindeki peeling etkili yağ granülleri krem doku ile bir araya gelerek cildi tahriş etmeden doğal ışıltısını yeniden kazandırıyor.