Suya ihtiyaç duymadan anında hacimli saçlar.

0
541

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmuyor. L’Oréal Paris, işte tam da böyle zamanlarda rahatça kullanabileceğiniz yeni ürünü “Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan”ı geliştirdi. Bu yeni ürün gün içinde ağırlaşan saçlara, suya gerek duymadan anında ferahlık ve hacim veriyor.

Magic Shampoo, saçlarda kalıntı bırakmadan, anında duştan çıkmış görünümü verirken, Ferah Esinti, Gül Bahçesi, Tatlı Bahar, Tropikal Dalga ve Yağmur Ormanları’nın tazeleyici kokusunu da saçlara taşıyor. Çabuk yağlanan, ağırlaşan ve gün içinde hacmini kaybeden saçlar için duş alma fırsatı olmadığı anlarda saçların temiz ve güzel görünmesini sağlamak oldukça zor.

”L’Oréal Paris’in tam da böyle anlar için geliştirdiği yeni ürünü “Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan” ile suya ihtiyaç duymadan anında ferah ve hacimli bir görünüme kavuşabilirsiniz”

Magic Shampoo, saçı beyaz kalıntı bırakmadan yağdan arındırarak; canlı, ferah ve hacimli saçlara kavuşturuyor. Suya ihtiyaç duymadan saçları canlandıran ve hacim kazandıran yeni ürünü uygulamak çok kolay: Tek yapmanız gereken Magic Shampoo’yu çalkalayıp, yaklaşık 30 cm mesafeden saç diplerine sıkarak parmak uçlarınızla masaj yapmak. Böylelikle duştan yeni çıkmış gibi hacimli ve ferah saçlara çok kısa süre içerisinde kavuşabilirsiniz.