Sephora’dan Aralık ayı indirimi

0
118

Güzellik ve kozmetik tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği an geldi! Sephora Kart sahiplerinin birbirinden özel fırsatlardan yaralanabileceği aralık indirimi başlıyor. Avantajlı tekliflerle 14 Aralık’ta online’da ön satışa özel olarak başlayarak 15-31 Aralık tarihleri arasında tüm Sephora kart müşterilerine sunulacak fırsatlar, alışveriş deneyimini bir üst seviyeye çıkaracak.

Yılın en coşkulu zamanına girerken, güzellik ve kozmetiğin vazgeçilmez adresi Sephora, sevenlerini müthiş aralık indirimiyle şımartmaya hazırlanıyor. 14 Aralık’ta online’da başlayan ön satış sonrası yıl sonuna kadar devam edecek aralık indirimi, benzersiz fırsatlarla güzellik tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Sephora’nın renkli ve eğlenceli dünyasında kendini mutlu etmek isteyen tüm Sephora Kart sahipleri aralık ayı indirimleri kapsamında Sephora Collection’ın yanı sıra birçok ünlü markaya inanılmaz fiyatlarla sahip olabiliyor.

Muhteşem Aralık indirimi, ön satışın ardından 15-31 Aralık 2023 tarihleri arasında tüm müşteriler için Sephora Mobil Uygulaması, sephora.com.tr ve mağaza alışverişlerinde benzersiz fırsatlarla güzellik tutkunlarının hizmetinde olacak. Sephora Kart sahipleri seçili markalardaki 500 TL üzeri parfüm alışverişlerinde %25 indirim fırsatına sahip olacak.