Rosece’den, Renkli Güneş Kremi

0
387

Cildimize iyiliğin ve sağlığın sadece doğadan geleceğine inanan doğal cilt bakım ürünleri markası Rosece yepyeni ürünü doğal içerikli ‘Renkli Güneş Kremi’ ile yazdan kalan tatlı bronzluğu korumaya yardımcı oluyor. Rosece inovasyonuyla geliştirilen formülüyle tüm ciltlerde kullanılabilen ‘Renkli Güneş Kremi’ cilt tonunu eşitlerken aynı zamanda sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor.

Yazın olduğu kadar diğer mevsimlerde de cildin korunmaya ihtiyacı olduğu artık bilinen bir gerçek. Yazın cildimizi, kışın da yazdan kalma ışıltımızı korumak adına Rosece, Renkli Güneş Kremi’ni geliştirdi. İçeriğindeki non nano Çinko Oksit ile cilt üzerinde UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma kalkanı oluşturan krem SPF 30+ değerinde koruma sağlarken cilt rengini eşitleyerek sağlıklı bir ışıltı oluşturuyor. Beyazlık bırakmayan özel bir mineral Non Nano Çinko Oksit ve doğal pigmentler ile geliştirilen formülü aynı zamanda Roucou ve Nar gibi yüksek antioksidan özellikli yağlar ve vitaminlerin de etkisiyle güneşin neden olduğu hasarlara karşı cildin ekstra olarak korunmasına yardımcı oluyor.
Rengini doğal demir oksit ve doğal mika pigmentlerinden alan ”Rosece Renkli Güneş Kremi” komedojenik olmayan yapısı sayesinde hassas ve yağlı ciltler dahil tüm cilt tiplerinde cildi yağlandırmadan nem ihtiyacını karşılıyor.

Düşük molekül ağırlığıyla öne çıkan Hyaluronik asit ve Niasinamid, Provitamin B5
İçeren krem, olgun ciltler için de yoğun bakım sağlarken, cilt bariyerini onarıp çevresel etkilerden kaynaklı hasarları ve ciltteki leke oluşumu potansiyelini azaltıyor.