NIVEA ve Pelin Karahan işbirliği

0
610

NIVEA’nın yeni marka yüzü Pelin Karahan oldu.
Yıllardır hepimizin severek kullandığı cilt bakım markası NIVEA, Türkiye’de ki yeni marka yüzü Pelin Karahan ile karşımıza çıkıyor!

Pelin Karahan

Ekranların sevilen oyuncusu Pelin Karahan, Gül Suyu İçeren Micellar Makyaj Temizleme Serisinin hazırlanan yeni reklam filmini duyurmak amacıyla düzenlenen davette işbirliğinin detayları hakkında bilgi verdi. Açılış konuşmasında, işbirliğinden duydukları heyecanı dile getiren NIVEA Beiersdorf Türkiye Genel Müdürü Mustafa Birhan Hazer, Pelin Karahan ile yollarının kesişme öyküsünü paylaştı. NIVEA’nın Türkiye’de tüketicilerin hem evinde hem de kalbinde yer aldığını belirten Hazer, “Türkiye’de kadınlar makyaj yapmayı çok seviyor.

Mustafa Birhan Hazer – Pelin Karahan

Her gün makyaj yapmaya özen gösteren kadınlar, zorlu makyajlarını kolayca çıkaracak ürünlere ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle geçtiğimiz yılın sonunda tüketicilerle buluşturduğumuz Gül Suyu İçeren Micellar Makyaj Temizleme serimiz suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkarırken, içeriğindeki gül suyuyla cildi nemlendirip, bakım yapıyor.

”Gül suyu kültürümüzde annelerden kızlarına miras kalan bir güzellik sırrı.”

Bu nedenle ürünlerimiz yoğun ilgi gördü. Biz de bu yoğun ilgiyle beraber; yeni serimizi NIVEA markası gibi güvenilir, bakımlı, güzel ve herkes tarafından sevilen bir isimle işbirliğimizle daha çok kadına duyurmak istedik.”

Bu nedenle ürünlerimiz yoğun ilgi gördü. Biz de bu yoğun ilgiyle beraber; yeni serimizi NIVEA markası gibi güvenilir, bakımlı, güzel ve herkes tarafından sevilen bir isimle işbirliğimizle daha çok kadına duyurmak istedik.”


NIVEA gibi kalitesini ispatlamış, güvenilir bir global markanın yüzü olduğu için duyduğu heyecanı dile getiren Karahan “NIVEA her zaman evimizde olan bir markaydı. Her kız çocuğu gibi ben de küçükken annemin güzellik ürünlerine, kişisel bakım malzemelerine çok meraklıydım. Onun da vazgeçilmezi lacivert kutudaki NIVEA kremdi, ben de bakımı o kremle öğrendim diyebilirim. Halen de NIVEA’nın pek çok ürünü evimizde yer alıyor. Şimdi bu markanın yüzü olmak benim için gurur verici.”

“İşim gereği her zaman bakımlı olmaya büyük özen gösteriyorum. Hemen her gün makyaj yapıyorum, özellikle çekim günleri cildime daha yoğun bir makyaj yapılıyor. Bu nedenle her gün makyajımı temizlemek benim için çok önemli. NIVEA Gül Suyu İçeren Micellar Makyaj Temizleme Suyu cildimdeki suya dayanıklı makyajı bile ovalamadan kolayca çıkarırken gül suyuyla cildimi nemlendirip bakım yapıyor.” Cilt bakımın vazgeçilmezi gül suyu NIVEA’nın MicellAIR Makyaj Temizleme serisi ile bir araya gelerek raflarda yerini aldı. Yeni seri, suya dayanıklı makyajı dahi ovalama gerektirmeden derinlemesine temizlerken, ciltte kalıntı ve yağlı bir his bırakmıyor. Formülündeki gül suyu tonik etkisi sağlayarak cildi kurutmadan arındırıp, ferahlatıyor ve cilde sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.