Neostrata, Enlighten serisinin yeni üyesi 15% C Vitamini + PHA Serumu tanıttı

0
115

Dermokozmetik alanındaki 40 yılı aşkın deneyimi ve her cilt endişesine yönelik yüksek oranda yenileme teknolojileriyle maksimum performans sunan Neostrata, Enlighten serisinin yeni üyesi 15% C Vitamini + PHA Serum Lansmanını 23 Kasım Perşembe günü Melissima Erenköy’de gerçekleşen keyifli bir lansman ile duyurdu. Eylem Şimşek

Kenvue Türkiye, Orta Asya ve Kafkasya CEO’su Murat Mutlu ve Melissima’nın CEO’su Elif Karakışla’nın açılış konuşmalarıyla başlayan etkinliğe basın mensupları ve influencerlar katıldı. Neostrata, Enlighten serisiyle yaşlanma belirtilerine meydan okurken leke ve renk eşitsizliklerini eşitleyerek cildi pürüzsüzleştiriyor. C Vitamini, Retinol ve NeoGlukozamin’in bir araya geldiği etkili formülüyle daha parlak bir cilt vadediyor.

%15 C Vitamininden gücünü alan güçlü aydınlatıcı serum, daha etkili sonuçlar için optimum pH seviyesinde formüle edilmiştir ve koyu lekeleri, eşit olmayan cilt tonunu, ve pürüzlü cilt görünümünü hedeflediği klinik olarak kanıtlanmıştır. İçerisinde bulunan antioksidanların kullanımı zaman içinde çevresel faktörlere karşı daha iyi bir koruma sağlar, gözle görülebilir renk eşitsizliklerini azaltmaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. PHA ise cilt yüzeyinin nazikçe soyulmasını sağlar ve Saf C Vitamini cildin yenilenmiş, taze yüzey hücreleri tarafından emilebilir hale gelir.