”Mutluluk Senin Rengin”

0
115

70 yılı aşkın geçmişe sahip marka Flormar “Mutluluk Senin Rengin” sloganı ile yola çıktığı; logosundan görsellerine, ambalajlarından mağazalarına kadar büyük bir değişime imza atarak yenilediği marka kimliğini, başarılı sanatçı Zeynep Bastık’ın yer aldığı kampanyasının lansmanı için Kuruçeşme Divan’da birbirinden ünlü simaların katıldığı çok özel bir davet gerçekleştirdi.

Gökçen Akyol Yamaner, Tuba Altunterim, Matthieu Gomart ve Zeynep Bastık’ın sahneye çıkarak geceye dair duygularını, Flormar’ın marka dönüşüm serüvenini aktardıkları konuşmaların ardından kutlamalar başladı. İlk olarak Ezgi Alaş’ın performansıyla renklendirdiği gecede, sesi imzası olarak tanınan DJ Funky ‘C’ de gecenin enerjisini yükselten performansı ile büyük beğeni topladı. Davetliler Zeynep Bastık’ın sevilen şarkılarının yanı sıra Flormar’ın yeni jingle’ını da canlı olarak dinleme fırsatı buldular. Konsepte özel tasarlanan ve Flormar pembesinin ağırlıklı olduğu gecede oldukça renkli ve unutulmaz anlar yaşandı.

Gökçen Akyol Yamaner, Matthieu Gomart, Zeynep Bastık, Tuba Altunterim

Varlık sebebini doğadan ilham alan renklerle kadınların hayattan aldığı keyif ve mutluluğu arttırmak olarak tanımlayan Flormar; sesi ve yorumcu kimliği başta olmak üzere tarzı ve enerjisiyle de müzik dünyasının sevilen ismi Zeynep Bastık’la imza attığı rengarenk ve capcanlı kampanyanın ilk reklam filmini de bu gece ilk defa gösterime sundu. Zeynep Bastık’ın Flormar “Mutluluk Senin Rengin” şarkısını da seslendirdiği, Flormar’ın yeni marka kimliğini ve renk uzmanlığını yansıtan, seyir zevki yüksek, kıpır kıpır ve eğlenceli bir dünya sergileyen reklam filmi büyük beğeni topladı.