M·A·C Cosmetics, Danna Paola’yı global marka elçisi olarak duyurdu

0
114

M·A·C Cosmetics, uluslararası pop yıldızı Danna Paola’yı yeni Global Marka Elçisi olarak duyurdu. Ekim ayında başlayan uzun vadeli ortaklık boyunca Danna, M·A·C’in dünya çapındaki yeni ürün kampanyalarının ve koleksiyonlarının yüzü olarak görülecek. Eylem Şimşek

Müziğini ve tarzını hep özgürce ifade eden, kendine güvenen ve özgün yaklaşımıyla tanınan, Meksika’lı 28 yaşındaki sanatçı, M·A·C’in özgünlük ve sanatsallık değerlerini simgeliyor. Şarkıcı, yazar, yapımcı, söz yazarı, oyuncu ve çok yönlü bir yetenek olan Latin Grammy Ödülü’ne aday gösterilen bu isim, müziği kadar dış görünüşüne de önem veriyor. Müziği, kendi benzersiz tarzında pop ritimleri ve melodileri ile birleştirirken makyaj tarzını da klasikten dikkat çeken görünümlere kolayca çevirebiliyor.

Danna bu heyecan verici birliktelik için “M·A·C Cosmetics ailesinin bir parçası olmak benim için bir rüya gibi. Bu ürünleri hayatım boyunca kullandım. Gençken çantamda her zaman M·A·C vardı; Ruby Woo ruj, maskara ve kirpikler… Bugün de aynı şekilde, tek fark daha fazla ruj var! Ayrıca müzikal tiyatroda M·A·C Chromacake ürünlerini kullanmayı da çok seviyorum.” dedi.