Lionesse Natural Bamboo Makyaj Fırçaları

0
380

Türkiye’nin köklü firmalarından biri olan ve 75 yıldır kişisel bakım için çalışan Tarko Kozmetik’e ait Lionesse Natural Bamboo makyaj fırçası serisi, içerdiği doğal içerik ve cruelty-free olması sebebiyle doğaya saygılı.

2021 yılının trendlerinden biri haline gelen doğal makyaj, beraberinde doğaya saygılı ürünleri de getirdi. Lionesse markasının Natural Bamboo Makyaj Fırçaları ise içerdiği doğal bamboo malzemesi, dönüştürülmüş plastik ve kumaş ambalajı ile doğa dostudur. Ayrıca Tarko firması, hayvanlar üzerinde yapılan testlere karşı bir duruş sergiliyor.
Japonya’da dürüstlüğün, Çin’de uzun ömrün, Hindistan’da dostluğun sembolü olan bambu sayesinde Lionesse Natural Bamboo Makyaj Fırçaları makyaj rutininizi keyifli hale dönüştürecek. Sapı sürdürülebilir bir bitki olan bambudan üretilen Lionesse Natural Bamboo Makyaj Fırçaları doğası itibariyle kaymaz bir dış yüzeye sahip olan %100 doğada çözünür bambudan imal edilmiştir. Şık ve modası hiç geçmeyen tasarımıyla her makyajda favori aksesuar olmayı hak eder.

Her ne kadar makyaj konusu başlı başına bir beceri gerektirse de sade ve doğal makyaj yapmak için işin sırrı hafif makyaj ürünleri kullanmaktan geçiyor. Lionesse Natural Bamboo Makyaj Fırçaları sayesinde makyaj yapmak rutinden çıkıp keyfe dönüşecek. Lionesse Natural Bamboo Makyaj Fırçaları serisinde 10’dan fazla makyaj fırçası yer alıyor. Ayrıca en gerekli fırçalardan oluşan setleri de mevcut. Her fırçanın kullanım alanı birbirinden farklı. Natural Bamboo Allık Fırçası nın yumuşak kılları ile allığınızı doğal bir dokunuşla yüzünüze uygulayabilirsiniz.