Kişiselleştirilebilir Serum!

0
536

Amway’in kometik markası Artistry, yeni geliştirdiği kişiselleştirilebilen serum Artistry Signature Select sunduğu yenilikçi formülle, tek serumda üç serum gücüne sahip hale gelerek birden fazla cilt sorununa çözüm getiriyor.

Genç ve sağlıklı görünen bir cilt için en yeni çözümü sunan bu serum, bir üründe üç serumun gücüne sahip olarak kullanıcılara cilt sorunlarına çözümlerini kendilerinin oluşturulabilmesi imkanını tanıyor. Artistry, cilt bakımında devrim niteliği taşıyan ürünleriyle cilt bakımı alanında öncülük ederken diğer taraftan da kadınlara cilt ihtiyaçlarına çözüm olacak en iyi formülü sunuyor.

Artistry Signature Select’in baz serumu, Nutriway organik sertifikalı çiftliklerinde üretilen aserola kirazı, siyah frenk üzümü, yeşil çay, nar ve ıspanak özütleri olmak üzere beş bileşenin karışımını içeriyor.

Ürün, formülü sayesinde cildin yüzeyine hızla nüfuz ederek, görünümünün onarılmasına yardımcı oluyor.

Siz de bireysel cilt sorunlarınıza göre, etkisi klinik deneylerle kanıtlanmış konsantre güçlendiriciler arasından en fazla üçünü baz serumunuza ekleyerek, tamamen kendinize özel serumu oluşturabilirsiniz. Konsantre güçlendiriciler arasında Nemlendirici, Aydınlatıcı, Kırışıklıklara Karşı, Sıkılaştırıcı ve Lekelere Karşı seçenekler bulunuyor. Bu konsantre güçlendiricilerin hedeflenen bileşenleri aktive etmek üzere kapakları çevrilerek taze durumdayken Baz Seruma karıştırılmasıyla, kişiye özel serumlar elde ediliyor. Artistry Signature Select Kişiselleştirilebilen Serum, Power Infused Technology özelliği ile güzellik sektöründe ilk ve tek ürün.

Artistry Signature Select, Artistry markası için çalışan bilim ekibinin, Amway’in F.A.C.E.S. (Yüz Analizi Bilgisayarlı Değerlendirme Sistemi) veri tabanında yer alan, farklı yaş, ırk ve cilt tiplerinde 32.000’den fazla kadın ve erkeğe ait veriler üzerinde gerçekleştirdiği analizlerden doğdu. Serum, bilim insanlarının geniş kapsamlı araştırmaları sonucunda elde ettikleri çeşitli cilt sorunlarına ve edindikleri bulgulara bağlı olarak geliştirildi. Kadınlar %98 oranında birden fazla cilt sorununu bir arada yaşıyor. Cilt sorunları; kuruluk, cansızlık, hiperpigmenrasyon/dengesiz cilt tonu, ince çizgiler ve kırışıklıklar, sıkılık ve esneklik kaybı olmak üzere beş ana kategoride toplanıyor. Artistry Signature Select Kişiselleştirilebilen Serum, çok amaçlı baz ve beş konsantre güçlendiriciden oluşarak 25 kişiselleştirilebilen çözüm sunuyor. Ürün, Nutriway kaynaklı bitkisel bileşenlerin Artistry ileri teknolojileriyle birleştirilerek, cildin temelini güçlendiren, besleyen ve onu çevresel etkilere karşı koruyan konsantre bir serum olma özelliği taşıyor. Marka tarafından şimdiye kadar tek bir üründe sunulan en yüksek yoğunluk ve sayıda NutrilteTM onaylı bitkisel özütü içeren baz serum, konsantre güçlendiricilerin cilde nüfuzunu çok büyük oranda artırma etkisine sahip.