Kiko Milano , ”Holiday Premiér” koleksiyonu ile sizi ışıldamaya çağırıyor.

0
122

Sevilen makyaj markası Kiko Milano, bu yılbaşı makyaj severleri İtalyan tiyatrolarının güzel ve büyüleyici sahnelerinden ilham alan “Holiday Premiéré” koleksiyonuyla buluşturuyor.

Holiday Premiére” koleksiyonu, zengin renkleri, duyusal dokuları, uzun süre dayanıklılığa sahip yüksek performanslı kalıcı formülleri ile dikkat çekiyor. Yeni yıl davetlerinde parlayacak yoğun altınlar, zengin kırmızılar ve simsiyah vurguların öne çıktığı koleksiyon, mevsimin sihrini ve ihtişamını ortaya çıkarırken; gerek sevdiklerinize armağan etmek, gerekse yeni yıl partilerine hazırlanmak için mükemmel bir seçim.

Koleksiyonun ambalajları da en az ürünler kadar göz alıcı. Beyaz, altın ve gümüş renklerdeki iç ambalaj, İtalyan operalarının vazgeçilmez Matelassé deseniyle kabartılmış dokusu ile fark yaratıyor. Adeta bir sanat eseri gibi tasarlanmış dış ambalaj ise, İtalyan mirasından ilham alan mimari öğeler ve süslemelerle zenginleştirilmiş.

Koleksiyonda cesur glosslar ve rujlar, baş döndüren parfümler ve yüksek perfomanslı göz ürünleri ön plana çıkarken; sevdiklerini ikonik Kiko Milano kahramanları ile şımartmak isteyenler için de hediye setleri fark yaratıyor.