Işıltlıl bir cilt için: Neutrogena Bright Boost

0
441

Kadınların güzellik ve bakım uzmanı Neutrogena, yaşlanma ve ince çizgi karşıtı olarak geliştirilen yeni Bright Boost serisiyle ışıl ışıl ve genç bir cilt için aradığınız her şeyi sunuyor.

Her geçen gün portföyüne eklediği yeni ürünlerle güzellik ve bakım dünyasını devrim yaratan yeniliklerle buluşturan Neutrogena, yaşlanma karşıtı leke ve ince çizgi karşıtı yeni bakım serisi Neutrogena Bright Boost ile kadınları tekrar hissettikleri yaşta görünmeye davet ediyor.

Neutrogena uzmanlığının son teknoloji ile bir araya getirilmesiyle geliştirilen Bright Boost serisi ürünler, ince çizgi ve ton eşitsizliğini önlemeye yardımcı olan formülleriyle, doğal yenilenme sürecini tetikleyerek sağlıkla ışıldayan genç görünümlü bir cilt sağlıyor. İnce çizgiler ve ton eşitsizliğinin yanı sıra, kuru bir cilt görünümünü de gidererek yaşlanma belirtilerine karşı koymaya yardımcı olan Neutrogena Bright Boost serisi, yeni formülüyle cilde parlak bir görünüm kazandırıyor. Neutrogena’nın, 60 yılı aşan uzmanlığını son teknoloji ile bir araya getirerek geliştirdiği yeni Neutrogena Bright Boost serisi, Yaşlanma Karşıtı Jel Krem, Canlandıran Yenileyici Peeling, SPF 30 Koruyucu Krem Hafif Doku ve tüm cilt tiplerine uygun Leke Karşıtı Aydınlatıcı Serum’dan oluşuyor.