Head&Shoulders’ın 7 Fayda 1 Arada Serisi ile kepeksiz saçlar

0
458

Yeni yıla özgüvenli saçlarla başlamak, saç ve saç derinize gereken özeni göstermek için Head&Shoulders’ın “7 Fayda 1 Arada” Multi Action, Dökülme Karşıtı ve Ultra Serinletici şampuan serisi sizlerle olacak.

Yeni yıl heyecanını yaşadığımız bu günlerde harika bir görünüm için şıklığımız kadar saç ve saç derisi  bakımı da önemli.  Türkiye’nin 1 numaralı kepek şampuanı Head&Shoulders’ın yeni Multi Power teknolojisi ile geliştirdiği bugüne kadarki en güçlü kepek karşıtı şampuan serisi 7 Fayda 1 Arada ile yeni yıla efsane başlayacaksın!

Yağlanma, kaşıntı, kepek gibi birden fazla saç derisi sorunu gerek fiziksel gerekse sosyal yaşamda rahatsız edici boyutlara ulaşabiliyor. Dermatolojik olarak test edilen ve klinik olarak kanıtlanan yeni Head&Shoulders 7 Fayda 1 Arada serisi, saçlarınızın 72 saate kadar kepek korumasını sağlar, saç derisini dengelemeye yardımcı olur, yağlanmayı kontrol eder, derinlemesine temizler, kaşıntıyla mücadele eder, derinlemesine nemlendirir ve geriye yeni yıla özgüvenli başlamanız için size harika saçlar bırakır.