Güzelliğini parlatacak o gloss; Deborah Milano Super Gloss

0
19

Deborah Milano Super Gloss serisi güneşi bile kıskandıran ışıltısıyla bu yaza damgasını vuruyor. Hilal Altınbilek’in reklam yüzü olduğu Deborah Super Gloss’un yüksek pigmentasyonu ve içeriğindeki parlaklığı artırıcı polimerlerle ilk sürüşte ışıl ışıl dudaklar vadediyor.


Deborah Milano’nun Super Gloss serisi, yüksek pigmentasyonu ve içeriğindeki parlaklığı artırıcı polimerlerle ilk sürüşte ışıl ışıl dudaklara kavuşmanızı sağlıyor. E Vitamini ve nar yağı ile zenginleştirilen formülüyle dudaklarınıza canlılık kazandırmanıza ve beslemenize destek oluyor.


İtalyan tasarımcı Mario Trimarchi’nin 3 boyutlu modern Milano tasarımlarından esinlenilerek yaratılan şık ambalajıyla dikkat çeken Deborah Milano Super Gloss, ustalıkla tasarlanan kapağı ve yumuşak aplikatör ucuyla rahat ve kusursuz bir uygulama sunuyor.
Geliştirilmiş formülü sayesinde dudaklarınızda yapışkanlık hissi bırakmayan Deborah Milano Super Gloss, bir adet transparan seçeneğinin yanı sıra birbirinden güzel 7 farklı renk seçeneği ile Watsons mağazalarında.