Gülüşün Anlatır Seni

0
586

Sevilen oyuncular, Aybüke Pusat, Gonca Vuslateri ve Leyla Tanlar ağız bakımının güvenilir markası Signal’in yenilenen White Now serisine, özgün stillerini yansıtan bembeyaz gülüşleriyle ilham verdiler.

Tek fırçalamada anında beyazlık sağlayan Signal White Now serisi her yıl farklı inovasyonlarla güçleniyor. Bu yıl Signal White Now ailesi tümüyle yeniledi. İçeriğindeki mavi-safir pigment teknolojisi sayesinde dişlere aşındırmadan üç kata kadar anında beyazlık sağlıyor. Güçlenen yeni formülün yanı sıra, ambalaj ve iletişim söylemi de yenilendi. Signal White Now olarak “Gülüşün Anlatır Seni” diyerek herkesi bembeyaz gülüşleriyle kendi özgün stillerini diledikleri gibi göstermeye davet ediyor!

Aybüke Pusat “Egzotik”, Gonca Vuslateri “Bohem” Leyla Tanlar ise “Doğal”

Egzotik denince aklına dünyanın keşfedilmeyi bekleyen uzak, bilinmeyen yerleri geldiğini ve bu bunun kendisini heyecanlandırdığını söyleyen Aybüke Pusat, her fırsat bulduğu anda dünyanın egzotik yerlerini keşfetmeye vakit ayırıyor. Stilini bohem olarak tanımlayan Gonca Vuslateri; günlük hayatta kendini en rahat hissettiği şekilde giyinmeyi ve yaşamayı kendine yakıştıranlardan. Resim yapmak, yazmak, şarkı söylemek, kitap okumak hem iş hem hobi olarak hayatında aktif rol oynadığından bu göçebe sanat severliliğine kısaca bohem diyor. “Doğallığımı bembeyaz gülüşümden aldığım özgüven ile yansıtıyorum!” diyen Leyla Tanlar ise insanlarla çabuk samimi olan, karşısındakilerin de samimi olmalarını çok önemsiyor. Doğal bir gülüşün de bunun en önemli göstergesi olduğunu düşünüyor. Bu yüzden hayattaki duruşunu ve stilini doğal olarak tanımlıyor.