Güçlü etki.

0
619

Schwarzkopf’un yenilikçi saç bakım markası Gliss, onarılmış saçlar için geliştirdiği yeni serisini reklam yüzü olan oyuncu Selam Ergeç eşliğinde tanıttı.

Schwarzkopf, 5 kullanımda tamamen onarılmış saçlar için geliştirdiği Serum Deep Repair serisi ve Gliss serum bakımını, bu sezon oyuncu Selma Ergeç eşliğinde tanıttı.  Schwarzkopf’un yenilikçi saç bakım markası Gliss, canlılığını yitirmiş ve yıpranmış saçlara özel olarak geliştirilen, Amino Asit ve Keratin Serum içeren Gliss Serum Deep Repair serisinin yoğun serum bakımı ile şimdi 5 kullanımda tamamen onarılmış saçlara kavuşturuyor.

Seri; şampuan, saç kremi, sıvı saç kremi, saç bakım maskesi ve saç bakım serumundan oluşuyor.  Gliss Serum Deep Repair Şampuan, saç telinin yapısında ve yüzeyinde zarar görmüş kısımları derinlemesine onarıyor. Böylece saçları yeniden yapılandırarak kalitesini artırıyor. Formülündeki Amino Asit – Keratin Serum derinlemesine bakımla daha güçlü, canlı, esnek ve yumuşacık saçlar sunuyor. Şampuan sonrası ürünleri de düzenli olarak kullanmanız, ıslak saçlara masaj yaparak uygulamanız ve sonrasında iyice durulamanız yeterli oluyor.

Selma Ergeç

”Saçlarınızda daha güçlü bir etki için Gliss Serum Deep Repair Sıvı Saç Kremi’ni her yıkamadan sonra hafif nemli ya da kuru saça durulamadan uygulayabilirsiniz.”

Anında etki ile kolay taranabilirlik sağlayan ürün, Amino Asit – Keratin Serum içeriği ile canlı, esnek ve yumuşacık saçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Yıpranmış ve canlılığını kaybetmiş saçların ihtiyacı olan yüksek performanslı formülü ile yoğun bakım ve onarım gerçekleştiren Gliss Serum Deep Repair Saç Kremi, saçları derinlemesine yapılandırıyor. Her yıkamadan sonra ıslak saçlara masaj yapılarak düzenli uygulanıp durulandığında, Amino Asit – Keratin Serum içeriği sayesinde canlı, esnek ve kolayca taranabilen saçlarınız oluyor. Gliss Serum Deep Repair Saç Bakım Maskesi, önceden yıkanan ve durulanan saça masaj yapılarak uygulandığında, Amino Asit ve Keratin Serum ile derinlemesine bakım gerçekleştirerek yıpranmış saçları onarıyor. Artan canlılık ve fark edilir esneklik ile kusursuz görünen saçlar ortaya çıkıyor.