“Flormar Sanal Makyaj” Yayında!

0
401

Daha renkli, daha inovatif daha güvenli bir makyaj deneyimi ile tanışmaya hazırlanın. Flormar’ın rengarenk dünyası tek tıkla elimizde!

Şimdi yüzlerce rengi tek tıkla denemek için flormar.com.tr’den “Sanal Makyaj” uygulaması alanına girebilir, Flormar Türkiye Instagram hesabındaki filtreleri deneyebilir, aynı zamanda Flormar mağazalarındaki QR kodları telefonunuzla okutarak güvenle deneyimleyebilirsiniz.

Arttırılmış gerçekliğe dayanan alt yapısı ile temassız ve güvenli bir makyaj deneyimi sağlayan, bu sayede de makyaj alışverişini daha güvenli ve eğlenceli hale getiren uygulama, “Sanal oje uygulaması” ile de dünyada bir ilki gerçekleştiriyor!
Pandemiyle beraber değişen tüketim dinamiklerini ve dijitalleşmenin etkisiyle müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını dikkate alan, doğru analiz eden Flormar, arttırılmış gerçeklik konusunda başarıları ile bilinen Türk teknoloji girişimi PulpoAR ile hayata geçirdiği Flormar Sanal Makyaj deneyimi sayesinde güvenli – temassız makyaj deneyimi sunuyor ve bu deneyimi daha renkli, daha inovatif, daha güvenli hale getiriyor.