Çatlak Bakımında Doğal Etki

0
403

%100 doğal içeriğinde soya yağından jojoba’ya, paçuyi yağından kalendula özütüne bitkisel yağlar, doğal antioksidanlar, bitki özleri ve vitaminleri barındıran yeni Bio-Oil Natural, hem doğal hem de çatlaklar üzerinde klinik olarak kanıtlanmış etkiyi aynı anda sunuyor.

Bio-Oil’in yeni ürünü Bio-Oil Natural, %100 doğal içeriğiyle gücünden hiçbir şey kaybetmeden cilt sorunlarına etkili bir çözüm sunuyor. Doğanın kendini yenileme gücünü cildimizle buluşturan Bio-Oil Natural’ın içeriğinde soya yağı, aspir tohumu yağı, jojoba yağı, chia tohumu yağı, nar çekirdeği yağı, kalendula özütü, lavanta yağı gibi bitkisel yağlar, doğal antioksidanlar, bitki özleri ve vitaminler yer alıyor.

Ciltte yağlılık hissi bırakmadan kolayca emilen Bio-Oil Natural, hamilelik, ergenlik, kilo alıp verme gibi dönemlerinde karın, göğüs, bel, kalça, bacak gibi çatlak oluşumuna yatkın bölgelere masaj yaparak uygulandığında çatlak oluşumunu önlüyor, mevcut çatlakların görünümünü de azaltığı klinik çalışmalarla kanıtlanıyor.

Bio-Oil Natural, Hamilelik dönemlerinde doğal ve zararsız bakım ürünü arayışına giren anne adaylarına da çözüm sunuyor.%100 doğal ve organik olduğu için anne adaylarının hamileliklerinin ilk gününden itibaren güvenle kullanabilecekleri Bio-Oil Natural, hiç zararlı kimyasallar içermiyor.