En yeni Beauty Omelette cilt bakım ürünleri

0
539

Tekstil ve kozmetik ürünlerinde doğallığı ve sağlığı ön plana çıkaran Beauty Omelette yeni cilt bakım ürünleriyle görünümünüze harika dokunuşlar katacak. Gün içinde cildinizin maruz kaldığı dış etkenleri ortadan kaldırmaya yardımcı, nem seviyesini dengeleyecek ve elastikiyet kaybıyla savaşacak bu yeni ürünleri inceleyerek mercek altına aldık. Eylem Şimşek

Eye Anda Lip Makeup Remover (Göz ve Dudak Makyaj Temizleme Losyonu)
Beauty Omelette’nin yeni göz ve dudak temizleme losyonu, yağ ve su içeriklerinden oluşan iki fazlı bir temizleme ürünü. Su geçirmez maskara veya ağır mat ruj gibi en zorlu makyaj ürünlerini çıkarmakta bile son derece etkili olan losyon, özellikle göz ve dudak makyajını temizlemek için formüle edildi. Çalkalanıp karıştırıldığında yağ (berrak) ve sudan (mavi) oluşan bu iki temel bileşen, yoğun göz ve dudak makyajını saniyeler içinde eritiyor. Ayrıca ciltte tahrişe yol açabilecek zararlı mikroorganizmalara karşı, rüzgarda doğal şekilde kurutulmuş deniz tuzu ile ekstra temizleme gücü sağlıyor.

Facial Cleansing Gel (Yüz Yıkama Jeli) / Normal ve Yağlı Ciltler İçin
Ciltteki safsızlıkları ve sebumları tamamen gidermek için formüle edilen şeffaf-jel tipi yüz temizleyici, cildi akneden sorumlu bakterilerden arındırarak gözenekleri temizler ve temiz tutar. Cildi canlandırır ve taze bir cilt hissi uyandırır. Bu özel formül aynı zamanda kir sökücü ve makyaj temizleyici olarak da kullanabilirsiniz. İçeriğindeki Sitrik Asit, Allantoin ve Nane Yaprağı Ekstresi sayesinde yağlı ve akneye eğilimli ciltler için, ciltte kuruluğa ve tahrişe sebebiyet vermeden gözeneklerin açılmasını sağlar. Cildi nemlendirmek, ciltteki dökülmeyi azaltmak ve esnekliği artırmak için Meyan kökü ve Baobab Tohum Özleri içerir.


Facial Cleansing Foam (Yüz Yıkama Köpüğü) / Kuru ve Hassas Ciltler İçin
Beauty Omelette yüz yıkama köpüğü ile cildinizi şımartacak bir deneyime sahip olacaksınız. Kore Kırmızı Ginseng Kökleri ve cilt için faydalı proteinler, mineraller, vitaminler ile geliştirilen ürün içeriğindeki 14 bitki özü ile zengin bir içeriğe sahip. Bu nedenle cildi tahriş etmeden besler ve temizler. Ciltte kuruluk hissi bırakmadan her gözeneğe nüfuz eder. Zengin içeriği ve formülasyonu sayesinde cildinizi bol miktarda nemlendirir ve rahatlatmasını sağlar.

Moisturizing Cream (Nemlendirici Krem)
Kuru ve Hassas Ciltler İçin: Shea Yağı ile zenginleştirilmiş, cildi nemlendirmek için bol miktarda B Özleri Tohum Aobab Tohum Özleri içeren anında etkili nemlendirici kremin jölemsi dokusu cildinize eşit bir şekilde yayılır ve neredeyse anında emilir. Sonuç! Cildiniz fazla yağlı hissetmeksizin daha yumuşak ve beslenmiş hisseder. Kuru ve hassas ciltler için idealdir; derin nemlendirme, kuruluk önleme, cildi yenileme ve rahatlatma hisse veren Nar, Bal ve Hamamelis gibi doğal olarak elde edilen bileşenlerle dolu. Normal Ciltler İçin : Nemi hapsetme özelliğine sahip Jojoba ve Avokado yağı ile zenginleştirilen kremin jölemsi dokusu cildinize eşit bir şekilde yayılır ve neredeyse anında emilir.

White Cream (Beyaz Krem)
Uzun süredir heyecanla beklenen Omelette White Cream, makyaj çantanızın vazgeçilmezlerinden olmaya aday. White Cream, cildinizi beyazlatıp rengini düzeltirken, güneşten gelen zararlı UV ışınlarına karşı koruma sağlıyor. Yoğun nemlendirme özelliği ile de dikkat çeken ürün birçok cilt ihtiyacınızı birarada karşılayabiliyor. Bu çok yönlü beyazlatıcı ve nemlendirici gündüz kremi sadece çok özel bir öz olan Kore Kırmızı Ginseng Kökü özütlerinden oluşuyor. Aynı zamanda UVA ve UVB hasarlarına karşı koruyan geniş spektrumlu bir güneş kremi. Kremin içeriğinde yer alan özel güçlendirici formül, cildinizi kızarıklık, donukluk, lekelenme ve hiperpigmentasyondan koruyan günlük renk düzeltme çözümünüz olarak da işlev görüyor. Kore Kırmızı Ginseng’in cilt hücresi yenileme gücü ile Niacinamide’nin kırışıklık karşıtı işlevini birleştiren bu krem, cildiniz için günlük yaşlanma karşıtı bir çözüm sunuyor.