Avon’dan yeni Precious Earth koleksiyonu

0
371

Dünya için güzellik anlayışıyla hareket eden Avon’un yeni Precious Earth Koleksiyonu, doğanın sade fakat bir o kadar da güçlü dünyasından ilham alınarak hazırlandı. Sınırlı sayıdaki koleksiyon Precious Earth Stik Far, Precious Earth Bronzlaştırıcı Pudra, Precious Earth Oje ve Precious Earth Stik Ruj ürünlerinden oluşuyor.

Gözler daha da belirginleşecek
6 farklı metalik renk seçeneği ile gözleri belirginleştiren Precious Earth Stik Far, stik formuyla göz kapaklarına kolayca sürülüyor. Işığı yansıtan pırıltılı pigmentler sayesinde göz alıcı bakışlar yaratıyor.

Bronz görünüm veren pudra
Mat veya ışıltılı bitiş seçenekleriyle Precious Earth Bronzlaştırıcı Pudra, sonbahar günlerinde de makyajınızda güneş görmüşçesine bir görünüm yaratarak cilde sağlıklı bir parlaklık sağlıyor.

60 saniyede kuruma özelliği
Tek sürüşte, yüksek kapatıcılık sağlayan Precious Earth Oje, 5 kremsi ve 1 ışıltılı renk seçeneğiyle 60 saniyede kuruyarak tırnaklara kremsi bir bitiş sağlıyor.

Mat renklerle dudaklar daha da çekici
Benzersiz üçgen ucuyla dudakları şekillendiren Precious Earth Stik Ruj, 5 farklı renk seçeneğiyle dudakları tek sürüşte etkileyici mat renklere kavuşturuyor.