Cilt bakımı rutinleriyle güzel ve parlak bir cilde sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Devrim yaratan ödüllü Protinol teknolojisinin en yeni ve en güçlü üyesi Anew Power Serum ile sadece bir haftada çok daha genç ve sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümüne sahip olmak, artık bir imkansız değil. Şimdi sadece 7 günde % 100 gözle görünür sonuçlar sağlayan yeni Anew Power Serum ile mucizelere inanma zamanı!

Avon, ürünlerinde kullandığı patentli teknolojileriyle kozmetik dünyasında öncü olmayı sürdürüyor. Yaşlanma karşıtı ürünlerde Saf Retinol’ü ve alfa hidroksi asit teknolojisini kullanan ilk güzellik şirketi olan marka şimdi de Protinol Teknolojisi ile kolajen desteğini geniş tüketici kitlesiyle buluşturuyor.

Avon’a özel, ödüllü Anew Protinol teknolojisi, herkeste doğuştan bulunan ama sonrasında azalan bebek kolajeninin üretimini destekliyor.

Yeni Anew Power Serum, içeriğindeki Protinol ikili kolajen desteğiyle cildi güçlendirirken, Niacinamide ile ciltteki kolajeni korur ve cilt yüzeyini yeniler.

Deneyen herkeste sadece bir haftada %100 gözle görülen sonuçlar elde etmek artık mümkün. Çok daha genç görünen ve sağlıklı ışıldayan bir cilde sahip olmak Anew Power Serum ile sadece 7 günde artık mümkün. % 100 gözle görünen sonuçlar sağlayan özel serum, sağladığı kolajen desteğiyle cildi güçlendirir, ciltteki kolajen kaybını önler ve cildin daha tazelenmiş görünmesine destek verir.