Ekstra güçlü, nemli ve canlı saçlar için; OGX Argan Oil of Morocco

0
862

İlkbaharın gelişiyle birlikte saçların güçsüz, nemsiz ve mat bir görünüme bürünmesi herkesin ortak sıkıntısı…Saçlara ekstra güç, nemlilik ve canlılık vermek istiyorsanız OGX’in Argan yağı içerikli Argan Oil of Morocco serisini denemelisiniz…

Argan yağının faydaları yüzyıllar önce Faslı kadınlar tarafından keşfedilmiştir. Faslı kadınlar bu yağı yüzyıllar boyunca ciltlerini ve saçlarını beslemek için kullanmışlardır. Argan yağı, argan ağacının meyvelerinin çekirdeklerinin ezilmesiyle elde edilen tamamen bitkisel bir yağ türü. Fas’ta yetişen bu yağın faydalarının arkasında, içerisinde barındırdığı A, C, F ve E vitaminleri ile omega 3 ve omega 9 saklı.

Ekstra Güçlü Nemlendirici ve Canlandırıcı Argan Oil of Morocco

OGX, içeriğinde bulunan Argan Yağı ve ipek proteini ile birlikte yepyeni bir saç serisi sunuyor.İçeriğindeki E Vitamini ile kuru, yıpranmış saçları iyileştirmeye yardım eden argan yağı aynı zamanda antioksidanlar yardımıyla zayıf telli saçları güçlendirir ve saçları zararlı UV ışınlarından korur. İpek proteini ise saç diplerini sakinleştirir ve nem kaybının önüne geçerek, saçların elektriklenmesini önler ve pürüzsüz, ipeksi saçlarınızı ortaya çıkarır.

Şampuan ve Bakım Kremi;Ekstra güçlü bir karışım olan Fas’ın Argan yağı ve ipek proteinleri, çok yıpranmış ve çok kuru saçları düzeltir. Saçı neme doyurur ve içten içe güçlendirir.

Yenileyici Argan Oil of Morocco; Zarar görmüş, kuru ve kolayca kırılan saç tellerini nemlendirir ve güçlendirir, kabaran saçları dindirir ve parlaklık kazandırır. 

Moroccan Sea Salt Spray;Deniz tuzu, deniz yosunu ve Fas’ın argan yağını içeren formülü ile saçlara parlaklık ve dolgunluk kazandırır. Denizden yeni çıkmışçasına doğal ve çekici görünen, hareketli ve dalgalı saçlar sağlar.