Yenilenen konsepti ile ”HiPP Babysanft Bakım Ürünleri” bebeğinize gereken bakımı sağlıyor.

0
331

Geliştirilmiş sürdürülebilirlik ilkelerine dayanarak yenilenmiş konsepti ile ‘HiPP Babysanft Bakım Ürünleri ” hem doğaya karşı daha hassas hem de nazik bakımı ile bebeğinizin cildine daha uyumlu.
İklim Pozitif bir marka olma yolunda ilerleyen HİPP ailesi iklim korumasına aktif olarak katkıda bulunarak her bir kutuda karbon ayak izimizi iyileştiriyor. Kaliteyi daha da iyileştirmek adına bebekleriniz için  güvenli ve özel olan ham maddeleri seçiyor. Ürünlerin içerisinde İtalya ve İspanya’dan gelen olgun ve tatlı bademler özenle seçiliyor, bebeğin hassas cildinin sevmediği hiçbir kötü içerik kullanılmıyor. İçerisinde mineral yağ veya uçucu yağlar kullanılmıyor.
Lansmanda HiPP Türkiye Pazarlama Müdürü Emine Arslan açıklamada bulundu;
HİPP Babysanft ürünlerimiz Yaşamdaki en değerli varlıklarımıza yaşanabilir bir dünya bırakmak için artık İklim pozitif olarak üretilmektedir. 2024 yılında dünyanın ilk iklim pozitif bebek maması markası olan HİPP, yıllardır iklim nötr olarak ürettiği tüm ürün gamını iklim pozitife dönüştürmektedir. İklim pozitif, her bir üründe karbon ayak izimizi iyileştirerek iklim korunmasına katkıda bulunmak demektir. Her bir üründe de bunu simgeleyen logolar bulunmaktadır. Tüm reçeteler çevreye zarar vermemek adına %100 biyoçözünür olarak üretilmektedir. Geliştirilmiş sürdürülebilirlik ilkelerine göre üretildiği için paraben, mikroplastik ve mineral yağ içermez. Doğaya karşı sorumluluğunun dışın da , doğumdan sonra bebeğiniziniz güvenle kullanabileceği nazik ve hassas içeriğe sahiptir.

HiPP Türkiye Pazarlama Müdürü Emine Arslan