LC Waikiki’den minikler için masallarla dolu yepyeni “Pija-Masal Koleksiyonu”

0
348

Türkiye’nin en büyük hazır giyim moda perakendecisi LC Waikiki, çocukların hayal gücünü destekleyen masallarla dolu Mutlu Düşler projesinin yeni koleksiyonu olan Pija-Masal’ı tanıttı. Periler, astronotlar, korsanlar ve daha nice masal kahramanıyla dolu kocaman bir evrende 11 farklı pijama ve masalların eşlik ettiği özel koleksiyon, çocukların hayal gücünün gelişimine yardımcı oluyor, uyku deneyimine farklı bir yaklaşım katıyor. 

LC Waikiki, 3-9 yaş arası miniklerin dünyalarına yolculuk ederek, onların hayal gücünü geliştirecek masallarla dolu, yepyeni ve özel bir koleksiyona daha imza attı. Rengarenk sevimli çizimler ve masalların olduğu bu özel koleksiyon ile miniklere sorulacak her soru, yepyeni bir maceranın kapısını aralayacak. 11 farklı pijama takımının yer aldığı koleksiyonda her biri farklı maceralara açılan bu pijamalar, çocukların hayal gücüyle bambaşka masallara dönüşüyor. Miniklerin hayal gücü gelişimi için özel olarak hazırlanan koleksiyon, yeni masallarla onların hayal gücüne yön verirken, hem miniklere hem de ebeveynlerine uyku öncesinde yepyeni bir deneyim yaşatıyor. 

Periler, deniz kızları, ejderha, dinozor, uzay, yıldızlar, korsanlar ve sevimli hayvanların yer aldığı koleksiyon, çocuk kitapları yazar ve çizeri Sernur Işık iş birliği ile hayata geçirildi. 2006 yılında Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nden mezun olan Işık, 2014 yılında Pictoplasma Academy’ye seçildi. Berlin’de karakter tasarımı için eğitim alan Işık, profesyonel olarak 2007 yılından beri çocuk kitapları için çizimler gerçekleştiriyor.