Yepyeni bir bebek bezi: Sleepy Ecologic

0
348

Saf, doğal ve organik içerikli ürünleriyle dünyada ilkleri gerçekleştirerek büyük beğeni toplayan ve Türkiye’deki evlerde 1. marka haline gelen Sleepy, çığır açan yeni ürünler üretmeye devam ediyor.
 
“Hep daha iyisi” vizyonuyla çıktığı bu yolculukta AR-GE çalışmalarını durmaksızın sürdüren Sleepy, şimdi de “Sıfır Karbon Hedefi” ile bebeklerimizin gelecekte daha temiz ve güzel bir dünyada yaşamaları için daha önce hiç yapılmamış, benzersiz bir bebek bezi olan Sleepy Ecologic’i geliştirdi. Saf, doğal, organik bileşenlerinin yanı sıra karbondioksit salınımını azaltan şeker kamışından elde edilmiş biyopolimer içeriğine sahip Sleepy Ecologic bebek bezinin en önemli özelliği, içerisinde bulunan bitki tohumlarının, emici bölgenin toprakta çözünmesiyle birlikte doğayla buluşabilmesi. Böylece her bir bebek, kullandığı binlerce bebek bezle, yüz binlerce tohumun yeşererek bitkiye dönüşmesine ve milyonlarca metreküp oksijen üretilmesine katkı sağlayacak.

Marka yüzü Pelin Akil ve ailesi
Sleepy Ecologic bebek bezinin reklam filminde, Sleepy’nin marka yüzü olan ünlü oyuncu Pelin Akil’in yanı sıra kendisi gibi oyuncu olan eşi Anıl Altan ve ikiz kızları Alin ile Lina da rol aldı.

Meraklandırıcı reklam filmleriyle başlayan lansman kampanyasının ardından devreye giren ana reklam filminde, Sleepy Ecologic bebek bezinin dünyada benzersiz özellikleri Pelin Akil tarafından her yönüyle anlatılıyor. Sleepy Ecologic serisinde, bebek beziyle aynı temel özelliklere sahip ıslak bebek havlusu da yer alıyor.