Doğal banyolar, huzurlu uykular

0
317

Bitkisel ve %100 saf içerikli Mefy Baby Şampuan, aromatik yağlardan oluşan içeriği ve göz yakmayan formülü ile bebek ve çocukların hassas cildiyle uyumlu ve huzurlu bir banyo deneyimi sunuyor. Banyo bakımının tamamlayıcısı Mefy Baby Losyon ise içeriğindeki aromatik yağlar sayesinde huzurlu bir uykuya geçişe yardımcı oluyor.

Mefy Baby Şampuan ile en doğal banyolar
Mefy Baby ailesinin %100 doğal içerikli bebek şampuanı, göz yakmayan formülü ile bebeğinize huzurlu bir banyo deneyimi sunuyor. En doğal aromatik yağları barındıran Mefy Baby Şampuan, bebeğinizin saç ve hassas cildini temizlerken, nem ihtiyacını dengeleyerek cilt kuruluğunu da önlüyor. Duş sonrası oluşabilecek kuruluk, pullanma ve kepeklenme gibi sorunların önüne geçmeye yardımcı oluyor.

Mefy Baby Losyon ile en iyi uykular
En doğal aromatik yağlardan oluşan içeriğiyle Mefy Baby Losyon, bebeklerin kurumaya meyilli cildine nem sağlarken, huzurlu bir uyku uyumalarına da yardımcı oluyor. İçerisinde bulunan hassas aromatik yağların kokusu bebeğinizi rahatlatıp uyku kalitesini artırırken; doğal içerikli formülü ise hassas cilt sağlığını ve nem dengesini korur.