Çatlak karşıtı bakımda Mustela ile etkili ve doğal dokunuş

0
416

Doğum ve hamilelik anneler için unutulmayacak, fakat vücutta da bir miktar değişime neden olan bir dönem. Bu değişimlerin başında hormonal değişimler, ani kilo alıp verme, genişleyen vücut, gerginliğini ve elastikiyetini kaybeden cilt sorunları geliyor.

Cildin esnekliğinin korunmasına yardımcı olan doğal kökenli içeriklerden oluşan Mustela Çatlak Önleyici Seri bu dönemi en rahat şekilde geçirmek isteyen anne adayları ve yeni anneler için doğal ve güvenilir içerikli cilt bakımı sunuyor. Bebek bakımı anne karnından itibaren başlar. Mustela’nın tüm ürünlerinde olduğu gibi anne serisinde de şüpheli hiçbir madde bulunmuyor. Güvenlik ve etkinlik testleri dermatolojik olarak değerlendirilen ve rafa çıkmadan önce 450’den fazla testten geçen ürünler ayrıca bağımsız bir toksikoloji uzmanı tarafından onaylanıyor. Bebek beklenen andan itibaren kullanıma uygun olan ürünler, alkol, kafein, paraben gibi riskli maddeler içermez.

Mustela çatlak önleyici ürünler, aktif bileşeni olan Maracuja (çarkıfelek meyvesi) yağı konsantresi sayesinde cildin esnekliğini korumaya ve arttırmaya yardımcı olurken cildi güçlendirir. Ayrıca içeriğinde, cildi nemlendiren ve yatıştıran avokado yağı bulunur. Hamilelik sırasında zayıflayan cildin hidrolipidik tabakasının korunmasına yardımcı olan bu bileşenler cildinizi esnek, yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. Annelerin farklı ihtiyaçlarına yönelik krem, yağ ve serumdan oluşan seri, hamilelik döneminde ve doğum sonrası emzirme döneminde güvenle kullanılabiliyor.