Bebekler için gerekli ihtiyaç listesi

0
362

Bebeklerin sağlığı, bakımı ve aldığı gıdalar çok önemli. Tam da bunun için tüm annelerin hayatını kolaylaştıracak organik ve doğa dostu TheLifeCo markasına ait favori ürünleri sizler için bir araya getirdik.

Stil Editörü: Eylem Şimşek
Fotoğraflar: Derya Yılmaz

Avokado Yağı 250 ml
Her geçen gün doğru beslenme bilincinin artmasıyla insanlar, avokado yağı, zeytinyağı gibi bitkisel yağ seçeneklere yöneliyor. Avokado yağı da şüphesiz bu yağların başında geliyor. Bebeklerinizin mamalarına ya da mama karışımlarına ekleyebilirsiniz.

Çiğ Badem 80 gr
İçeriğindeki sağlıklı yağlar ile gebelik sürecinde hekimler tarafından sıklıkla önerilmektedir. Ek gıdaya geçen bebeklerde 8. Aydan sonra(badem alerjisi yoksa) mamalarına toz haline getirilip katılabilir. Yüksek protein oranı sayesinde sporcular ve düzenli beslenme programı yapanlar için çok doğru bir kuruyemiş seçimidir.

Hindistan Cevizi Yağı 337 ml
TheLifeCo Organik Hindistan Cevizi Yağını bebeğinizin mamalarında, yaptığınız hamur işlerinde sağlıklı bir alternatif olarak kullanabileceğiniz gibi; saç derisindeki kuruluk ve pullanmalardan arındırmak için sıvı halde 1 çay kaşığı kadar nemlendirme amaçlı kullanabilirsiniz. Banyo suyuna katacağınız az miktarda Hindistan cevizi yağı bebeğinizin cildini nemlendirirken saçlarının da kolay açılmasını sağlayacaktır. Bebeğinizin tüm vücudunda tortu bırakmayan doğal bir nemlendirici olarak kullanabileceğiniz Hindistan Cevizi Yağı aynı zamanda pişik sebepli tahrişlerde nemlendirici amaçlı kullanılabilmektedir.

Çamaşır Yumuşatıcı 750 ml
Bebeğinizin büyüme ve gelişimi açısından temizlik faktörü oldukça önemli bir yere sahiptir. TheLifeCo Baby Organik Çamaşır Yumuşatıcısı yüzde yüz etkili ve güvenilir yumuşaklık sağlıyor. Çevre dostu ve özel geliştirilmiş formülü sayesinde bebeğinizi, sizi ve doğayı korur.

Sıvı Çamasır Deterjanı 750 ml
Bebek çamaşırları için özel hazırlanmış güçlü ve etkili formülü ile dokuların içine işleyerek kiri, lekeyi ve kötü kokuyu yok ediyor. Parfümsüz olarak üretildiği için bebeğinizin cildi, parfüme temas etmemiş olur. Her ısıda etkili performans gösteriyor. Suda kolay çözünerek kalıntı bırakmadan ve hızlı durulanıyor. Bebeğinizin çamaşırlarını sertleştirmez, yıpratmaz, renklerini korur. Zor ve inatçı lekelerde direkt kullanım kolaylığı sunar. Renkli, beyaz ve hassas çamaşırlar için hem makine hem de elde yıkama için uygun.

Sıvı Sabun Parfümsüz 500 ml
Bebeğinizin hassas cildi için parfümsüz bir şekilde formüle edilmiştir. Bebeğinizin ellerini nemlendirir ve yumuşak kalmasını sağlar. Herhangi bir renklendirici ve aroma içermez.

Emzik ve Oyuncak Temizleyici 500 ml
Devamlı ağızlarına soktukları oyuncakları, sık sık yere düşürdükleri emzikleri ve biberonlarını TheLifeCo Baby Organik Biberon Emzik, Oyuncak Temizleyici ile gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz. Her ayrıntısının en ince detaylara kadar düşünüldüğü yüksek standartlarda üretilen temizleyici sentetik parfüm içermez. İçeriğinde ağartıcı, fosfat, boya ve amonyak gibi zararlı maddeler bulunmaz. Formülündeki doğal aktif bileşenler sayesinde emzik, biberon, göğüs pompası, oyuncak gibi bebeğiniz için kullandığınız tüm suda yıkanabilir gereçleri güvenli ve etkili bir şekilde temizler. Saf ve yoğun formülü sayesinde uzun süreli kullanıma uygundur. Suda kolay çözünür, az köpürür, hızlı durulanır ve kalıntı bırakmaz.