Sevimli Ejderha Kokonat.

0
599

abm Yayınevi’nin yayımladığı Küçük Ejderha Kokosnuss’un 17 kitaplık macera serisinden uyarlanan Sevimli Ejderha Kokonat, yepyeni maceralarıyla geri döndü. Arkadaşlığın ve cesaretin önemi üzerine heyecan dolu bir serüven olan Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik animasyon filmi vizyona girdi.

Dünyanın pek çok ülkesinde büyük ün kazanan Küçük Ejderha Kokosnuss serisi, miniklerin gönlünü bir kez daha fethetmeye geliyor. abm Yayınevi’nin yayımladığı Küçük Ejderha Kokosnuss’un 17 kitaplık macera serisinden uyarlanarak çocuklarla buluşan Sevimli Ejderha: Kokonat, yepyeni maceralarıyla geri döndü.

Arkadaşlığın ve cesaretin önemi üzerine heyecan dolu bir serüven olan Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik, 29 Mart 2019’da vizyona girdi. Küçük ateş ejderhası Kokonat, bu kez en yakın arkadaşları Oscar ve Matilda ile birlikte eğlence dolu bir tatile çıkmaya karar veriyor. Başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde gizemli bir yaz kampına gitmek için vapurla yolculuğa çıkan ekip, kaybolmuş bir ejderha, korkutucu su ejderhaları, etobur bitkilerle dolu olan kamp alanıyla karşılaşıyor. Kamp alanında kendilerine yeni dostlar edinen Kokonat ve arkadaşları, etobur bitkileri yenmek için birlikte hareket etmeye karar vererek güçlerini birleştiriyor. Bu yeni maceralarında bakalım kahramanlarımız tatillerini yeniden güzel bir hale getirmeyi başarabilecekler mi?